purevideo

PureVideo
Yüksek Tanımlı Ev Sineması Deneyimini PC’nize ve Mobil Cihazınıza Getiriyor

Günümüzün tüketicileri mükemmel resim kalitesi, takılmasız oynatım ve çoklu ekran bağlantı seçenekleri istiyor. Buna ulaşmanın en iyi yolu NVIDIA® PureVideo® teknolojisi.

DVD film ve videoları desktop PC, notebook PC, mobil cihaz veya HDTV’nizde geleneksel PC tabanlı video çözümlerinin can sıkıcı artifaktları ve kusurları olmadan izleyin. NVIDIA PureVideo teknolojisi NVIDIA GPU ve NVIDIA uygulama işlemcileri üzerinde en düşük düzeyde CPU kullanımı ve düşük enerji tüketimiyle muhteşem kalitede video sunan ayrı video işleme çekirdeği ile sağlanır.

 
H.264, WMV/VC-1, and MPEG-4 Hardware Acceleration

H.264, WMV/VC-1 ve MPEG-4 Donanım Hızlandırması
NVIDIA PureVideo H.264, WMV/VC-1 ve MPEG-4 HD ve SD videolarda en düşük düzeyde CPU kullanımı ile son derece akıcı bir oynatım sağlar.

 
 
 

Son derece akıcı video:

  • Ayrı bir video işleme çekirdeğinin olması, PC’niz üzerinde takılma veya atlama olmadan şaşırtıcı derecede akıcı standart ve yüksek tanımlı video sağlar.
  • Programlanabilir video işlemcisi H.264, WMV/VC-1 ve MPEG-4 yüksek tanımlı filmleri hızlandırır.
  • Ayrı video işleme çekirdeği karmaşık video görevlerinin yükünü CPU’nun ve 3D motorunun üzerinden alarak, hem PC’yi çok sayıda uygulamayı aynı anda çalıştırabilmesi için özgür bırakır, hem daha az güç tüketir.
Son derece akıcı video
 

Harika resim kalitesi:

  • Çift gösterme, bulanıklık ve bozulmaları gidererek, beraak görüntüler elde edin.
  • Çıkıntılı köşeleri uzay-zaman deinterlacing, ters telesine ve gelişmiş ölçekleme teknolojileriyle yumuşatır.
Harika resim kalitesi
 

Her türlü ekranda keskin ve canlı renkler:

  • Gama, parlaklık, doygunluk, renk sıcaklık düzeltmesi ve LCD netleştirme, her türlü ekranda canlı resimler ve renkler sağlar.
Precise, vivid colors on any display