PC Oyunları

 
 

 
XCOM: Enemy Within

Yayıncı

2K Games

Oyun Web Sitesi

XCOM: Enemy Within

Tür

Rol Üstlenme (RPG)
Strateji

Yayın Tarihi

15-11-2013

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 18


Genel Bakış

XCOM®: Enemy Within, 2012 Yılın Oyunu ödüllü XCOM: Enemy Unknown oyununun gelişmiş versiyonudur. Enemy Within oyununda yeni düşman ve uzaylı tehditlerine karşı mücadele için inanılmaz yetenekler, yükseltmeler ve silahlar eklenmiştir. Bu geliştirilmiş versiyonda yepyeni bir oyun deneyimi sunmak üzere ayrıca yeni haritalar, yeni taktiksel ve stratejik oyun, yeni çoklu oyuncu içeriği gelmiştir.

Özellikler:

  • Yeni Asker Yetenekleri: Çalışanlarınızın yeteneklerini geliştirmek için yeni bir uzaylı teknolojisini araştırın:
    • Gen Modları: Göğüs kafesi, beyin, gözler, deri ve bacaklara yapılan takviyeler ile çalışanlarınızın yeteneklerini fiziksel olarak artırmak üzere Genetik Laboratuvarını kurun.
    • MEC'ler: Yeni Mechanized Exoskeletal Cybersuit, ya da MEC'in geliştirilmesine olanak vermek için Sibernetik Laboratuvarını kurun. Yeni MEC Trooper sınıfında özel yetenekler var ve her bir birim alev fırlatan ve bomba atan dahil olmak üzere yeni silahlar ile yükseltilebilir.
  • Yeni Silahlar ve Ekipmanlar: Mühendislik ekibiniz ve dökümhaneden gelen yeni projeler ile çalışanlarınıza ekstra taktikler verin.
  • Yeni Düşman Tehditleri: İki yeni uzaylı türü ve EXALT olarak bilinen yeni ve ölümcül bir örgütün tehditleri ile yüzleşmek için yeni taktikler edinin.
  • Yeni Stratejik Kaynak: Meld olarak bilinen yeni ve değerli bir yabancı bir kaynak bulunmuştur. Savaş alanınıza alın ve yeni araştırmalar ve yükseltmelerin kilidini açmak için dikkatle kullanın.
  • Yeni Taktikler ve Haritalar: Casusluk ve zeka operasyonları 40'tan fazla savaş alanında yeni taktikler sağlar.
  • Yeni çoklu oyuncu haritaları, birimleri ve yetenekleri: Geniş çeşitlilikte seçenekler arasından kendi özel ekibinizi oluşturun ve yoğun bire-bir, sıra esasına dayalı maçlarda rakibiniz karşısında üstünlük kazanın.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemleri Windows Vista, Windows 7
İşlemci 2 GHz Çift Çekirdek (Core 2 Duo 2.4 GHz veya Athlon X2 2.7 GHz) CPU
RAM 2 GB
Sabit Disk 20 GB
Video Kartı 256 MB Video Bellek NVIDIA GeForce 8600 GT / ATI Radeon HD 2600 XT veya üzeri
Ek Gereksinimler DirectX uyumlu ses kartı
Oyun aktivasyonu ve kurulumu için Steam hesabı gereklidir

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Dead Island Riptide
Darksiders 2
AION
Diablo III