PC Oyunları

 
 

 
World of WarCraft: Warlords of Draenor

Yayıncı

Blizzard

Oyun Web Sitesi

World of WarCraft: Warlords of Draenor

Tür

MMO
Rol Üstlenme (RPG)

Yayın Tarihi

13-11-2014

PEGI 12


Genel Bakış

Kan yerine çelikle oluşturulan Old Horde çağı. Büyük ork klanlarının bir araya geldiği Iron Horde, Draenor gezegenini korku salan savaş makineleri altında eziyor. Daha sonra Azeroth düşer. Onu sayısız dünyalar izler.

Bu önemli anda, orkların vahşi yuvası ve metanetli Draeneilerin savunma kalesi Draenor'da umutsuz bir göreve çıkmak zorundasınız. Müttefikleriniz, zamanın ötesinden gelen efsaneler; kaleniz ise yabancı topraklarda bir alan. Bir dünyanın ordularını diğerine karşı yönetin…geleceğin düzeni bozulmadan.

Temel Özellikler

Yeni Karakter Modelleri
Yeniden Doğan Kahramanlar. Warlords of Draenor ile Klasik Warcraft yarışlarında dişler, kemikler sakallar, şahinler gibi orijinal modellerinin ruhunu yansıtan ayrıntılar, güncellenen animasyonlar ve yeni görseller var. Aksiyon için hazır görünün. Aksiyon için hazır olun.

Seviye 90 Karakter Güçlendirme
Bir Şampiyon Doğuyor. Iron Horde'un karşısında gücünün doruklarında olan Azeroth kahramanları var. Oyunda yeni olsanız dahi, Warlords karakterlerinizden birini 90. seviyeye getirerek Draenor girişinde yeni yetenekler edinip hemen mücadeleye başlamanıza olanak sağlar. Hep denemek istediğiniz yarışları ve sınıfları oynayın, arkadaşlarınızın yanında savaşın ve Warcraft’ın en iyileri arasında yerinizi alın.

Garnizonlar
Draenor'da Kontrolü Ele Geçirin. Draenor'un bugüne kadar karşılaştığı en büyük orduyla çarpışmak için kendi kuvvetlerinize ve kendi kalenize gereksinim duyacaksınız. Büyük bir garnizon inşa edin: dünya ile kusursuz bir şekilde bütünleşen dayanıklı bir üs, aksiyondan uzak bir gizlenme noktası değil. Garnizonunuzu çiftlik, ahır, cephanelik, atölye ve diğer özel yapılar ile kişiselleştirin.

Draneor savaşınızı desteklemek için ticaret yolları oluşturun ve yeni arayışların, donanımların ve evcil hayvanların kilidini açın. Üssünüzü yürekli takipçilerle doldurun ve çevrimdışı olsanız dahi onları zindanları yağmalamaya, misyonları gerçekleştirmeye ve beceri gerektiren işleri yapmaya gönderin. Ölümcül bir alemi evcilleştirin ve zafere doğru yıkılmaz bir eser inşa edin.

Hikaye. Kahramanlar ve Kötü Adamlar
Mitik Bir Zamana Yolculuk. Orklar Azeroth'u işgal etmeden önce, Iron Horde tarihi bir döneme hükmetmek üzere güçlendi. Yalnızca geçmişin ve günümüzün kahramanları Draenor savaşçılarına karşı koyabilir. İncelikli, esnek bir arayış sistemi ile tehditkar topraklarda keşiflerinizi yavaşlatmadan kahramanlar ve kötü adamlarla karşılaşacaksınız. Siz ve müttefikleriniz zaferler kazandıkça, çeşitli şekillerde ödüllendirileceksiniz. Efsanelerin yanında durun. Çelik akımını durdurun.

Dünya
Cesur Vahşi Dünya. Draenor bir magma ve metal, taş ve duman ülkesidir. İkiz aylar sisle sarmalanıyor ve tekerlekler dünyanın şeklini bozuyor. Hain saberon, kanatlı arakkoa, dikenli gronn ve diğer tuhaf yaratıklar, öldürdükleri şeyler ile beslenerek dünyanın sınırlarını yönetmektedir.

Esrarengiz draenei mültecileri, zamana meydan okuyan medeniyetlerinin kütüphaneleri ve tapınakları ile tıka basa dolu parlak bir mevkide bir alan inşa ettiler. Bu arada, Iron Horde’un köleleri Draneiler ve ötesindeki dünyaları hedefleyen savaş motorları üzerinde çalışmaktadır.

Krallıklar, klanlar, kabileler, erkekler, kadınlar, çocuklar – hepsi de son derece gergin.

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm