PC Oyunları

 
 

 
World of Warcraft®: Legion™

Oyun Web Sitesi

World of Warcraft®: Legion™

Tür

MMO
Rol Üstlenme (RPG)

Yayın Tarihi

30-08-2016

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 12

Genel Bakış

Azeroth’a yıkım üstüne yıkım yağıyor. Burning Legion’ın iblisleri dünyamızda görünerek karanlık titan Sargeras’ın, Ravager of Worlds’ün dönüşünü haber veriyor. Alliance ve Horde için kader günü yaklaştıkça, Azeroth’un kahramanlarının kurtuluşu arayacağı yer, kadim Night Elflerinin uygarlık merkezi ve dünyanın yaradılışına kadar uzanan mitlerin doğum yeri olan Broken Isles’ın yıkıntıları arasında olacaktır. Orada, efsanevi ve yasak güçleri bulup dile getirilemeyecek kadar korkunç kâbusları avlamak, durdurulamaz fel ordularını yenip dünyalarını sonsuza kadar yanan gölgenin altında ezilmekten kurtaracaklar.

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen World of Warcraft®: Legion™ beğenilen devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyununa altıncı genişleme paketini getiriyor. Talihsiz Azeroth’un şampiyonlarının, Legion’u yıkabilecek kadar güçlü kadim silahlar olan mitik Artifact’leri kuşanıp gezegenlerini savunmak için güçlerini bir araya getirmesi gerekiyor. Ayrıca Illidari’nin Demon Hunter’ları, fel kanı taşıyan katillerin kadim elf soyu . . . ve Illidan the Betrayer’ın lanetli müritleriyle cehennemi bir anlaşma yapmaları gerekiyor.

Temel Özellikler

  • Avınızın Peşine Düşmek İçin Demon Hunter Olun: Gözünü intikam hırsı bürümüş yeni kahraman sınıfı Demon Hunter ile Legion’ın lanetli gücünü onlara karşı çevirin. Bir DPS veya Tank olarak hedefinizi doğaüstü bir çeviklikle kovalayın ve tehlikelerden kaçın; her tarafı yakıp yıkan saldırılarınıza güç veren şeytani öfkenizi serbest bırakın ve cehennemi yeni biçimlere dönüşerek düşmanlarınızın yüreğine korku salın.
  • Efsanevi Silahları Kullanın: Savaş alanında, Legion’a karşı savaştıkça dönüşüm geçirip güçlenen özel sınıf efsanevi bir silah olan kendi Artifact’inizle bağ kurun. Çevirip bükerek Artifact’inize karakterinize uygun bir biçim vermek için kişiselleştirilmiş özellikler ekleyin.
  • Azeroth’un Kadim Köklerini keşfe çıkın: Night Elfleri uygarlığının mitik beşiği, Emerald Nightmare’e açılan kapı ve Azeroth’u şekillendirirken kullanılan titan emanetlerinin saklandığı yer olan Broken Isles’ın yasak harabelerinde dünyanızın kurtuluşunu arayın.
  • Dünyanızı Birleştirin: Fel fırtınasından kaçmak için karakterinizin sınıfı ve amacıyla sıkı bir ilişkisi olan olağanüstü güçlü Order Hall’unuza sığının. Sınıfınıza özgü görevleri gerçekleştirmek ve yok olup gitmeye karşı kendinizi savunmak için aynı Order'dan gelenlerle güçlerinizi birleştirin.
  • 100. Level’a Direk Atlayın: 100. level’a karakter yükseltmesiyle Legion’ın istilacı ordularıyla yüzleşmeye hazırlanın ve World of Warcraft’ın gecenin örtüsüne bürünmüş bu yeni bölümün ü arkadaşlarınızla oynayın.
  • Yeni Onur Sistemi’de PvP Güçleri Kazanın: Yeni Onur sisteminde ilerlemek için Savaş Alanlarında ve Arenalarda düşmana galip gelin. Yeni taktik olasılıklar sunan PvP’ye özgü yeteneklerin kilidini açın ve prestijli unvanlar ve ödüller kazanın.
  • . . . Ve Daha Fazlası: Yeni Level 110’a doğru giderken geniş bir dizi Dungeon, Raid, Battleground, Challenge Mode ve daha fazlasını keşfedin. Hangi tür macera arıyor olursanız olun sonsuz olasılıklar sizi bekliyor.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows® XP / Windows Vista® / Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10, en son servis paketiyle
İşlemci Intel® Core™ 2 Duo E8500 veya AMD Phenom™ II X3 720
Video NVIDIA® GeForce® GT 440
Bellek 2 GB RAM
Depolama 45 GB kullanılabilir sabit sürücü alanı
İnternet Geniş bant internet bağlantısı
Medya DVD-ROM sürücü
Giriş Klavye ve fare gereklidir. Diğer giriş cihazları desteklenmez.
Çözünürlük 1024 x 768 minimum ekran çözünürlüğü

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm