PC Oyunları

 
 

 
Wolfenstein®: The Old Blood™

Yayıncı

Bethesda Softworks

Oyun Web Sitesi

Wolfenstein®: The Old Blood™

Tür

Aksiyon
Macera
Atış Oyunları (FPS)

Yayın Tarihi

05-05-2015

PEGI 18

Desteklenen Teknolojiler


Genel Bakış

Yıl 1946 ve Naziler II. Dünya Savaşı’nın eşiğine gelmiştir. Rüzgarın yönünü Müttefiklerin lehine çevirme gayretiyle, B.J. Blazkowich Bavaria’nın derinliklerinde destansı ve iki kısımdan oluşan bir göreve atılmak zorundadır…

Birinci kısım – Rudi Jäger ve the Den of Wolves, BJ Blazkowich’i General Deathshead adına koordinatları çalmak üzere Castle Wolfenstein’a sızmasıyla birlikte çılgın bir gardiyanla karşı karşıya getirmektedir. İkinci kısım – The Dark Secrets of Helga Von Schabbs – kahramanımızın koordinatları bulma çabası, onu karanlık ve tarihi bir gücü ortaya çıkarmakla tehdit eden takıntılı bir Nazi arkeologunun gizemli eserleri gömüden çıkardığı Wulfburg şehrine sürüklemektedir.

Aksiyon!

MachineGames’in yoğun birincişahıs mücadelesinin deneyimini yaşayarak sürgülü mekanizmalı tüfek, 1946 yapımı av tüfeği ve Kampfpistole bomba atar gibi Nazilerden esinlenen tüm yeni silahları savuşturun. Yüksek oktanlı aksiyon ve gizli anlaşmaların perdesini indirmek için yepyeni ikramiyelerle potansiyelinizi ortaya çıkarın.

Macera!

Almanya’nın kırsal kentlerini, teleferiklerin ve köprülerin birbirine dolaştığı engin vadileri, şeytani yeraltı mezarlıklarını ön plana çıkaran nefes kesici sahnelerin yanısıra ikonik Castle Wolfenstein’a dönüş keyfini yaşayın. Yepyeni duvara tırmanma yetenekleriyle birlikte dünyayı keşfetmek için iki taraflı metal boruları kullanın.

Terör!

İri yarı ve en son Süper Askerlerden oluşan lejyonlar, seçkin şok mangaları, insansız hava araçları ve en karanlık, en korkunç Nazi yapıtları dahil olmak üzere kötü adamlara ve düşmanlara karşı koyun.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi 64-bit Windows 7/Windows 8
İşlemci Intel Core i5-2500 - 3.3 GHz / AMD FX-8320 - 3.5 GHz
Bellek 4 GB RAM
Grafikler GeForce GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM)
Sabit Disk 38 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi 64-bit Windows 7/Windows 8
İşlemci Intel Core i7 / AMD FX-8350
Bellek 8 GB RAM
Grafikler GeForce GTX 660 / AMD Radeon™ R9 280 (3GB veya daha fazla VRAM)
Sabit Disk 38 GB kullanılabilir alan

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm