PC Oyunları

 
 

 
Wolfenstein: The New Order

Yayıncı

Bethesda Softworks

Oyun Web Sitesi

Wolfenstein: The New Order

Tür

Atış Oyunları (FPS)

Yayın Tarihi

01-05-2014

PEGI 18

Desteklenen Teknolojiler


Genel Bakış

Karanlık ruhlar dünyaya terör estiriyor, onları ancak siz klasik FPS oyunun yeniden düzenlendiği Wolfenstein: The New Order oyununda durdurabilirsiniz.

Avrupa, 1946. II. Dünya Savaşı Avrupa'yı kasıp kavuruyor. Müttefiklerin avantajlı durumdayken, Naziler General Wilhelm Strasse'nin ileri teknoloji savaş makinesi Deathshed ile savaşta üstünlük sağlamayı başarmıştır. Deatshed kampına yapılan son bir Müttefik saldırısı da başarısız olunca, Müttefikler son umutlarını da kaybeder.

Avrupa, 1960. Savaş sona erdi. Ve Naziler zafer kazandılar. Naziler, acımasız bir kuvvet ve gözdağı ile en güçlü milletleri bile kendilerine diz çöker hale getirmiştir. Şimdi Nazi rejimi dünyayı demir yumrukla yönetiyor.

Siz Amerikan Savaş Kahramanı Captain B.J. Blazkowicz olarak oynayacaksınız. Kendinizi bu karanlık dünyada bulduktan sonra, korkunç Nazi rejimine karşı imkansız bir taarruza geçmeniz gerekiyor. Yalnızca siz durdurulamaz bir Nazi robot ordusuna ve iri kıyım Süper Askerlere karşı durma cesaretine sahipsiniz. Deathshead'i yalnızca siz durdurabilirsiniz. Yalnızca siz tarihi yeniden yazabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi 64-bit Windows 7/Windows 8
İşlemci Intel Core i7 veya eşdeğer AMD
Bellek 4 GB Sistem RAM
Grafikler GeForce 460, ATI Radeon HD 6850
Sabit Disk 50 GB boş sabitd disk alanı
Yüksek Hızda Internet Bağlantısı
Steam hesabı ve aktivasyonu gereklidir

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm