Windows 7

  • Overview
  • For Home
  • For Professionals

İLGİLİ BAĞLANTILAR

Bültenler

Windows 7 'ye NVIDIA
Windows 7 Logo

PC’nizin Microsoft’un heyecanla beklenen yeni işletim sistemi Windows 7’ye, sisteminizde bir NVIDIA® ION, NVIDIA® GeForce® veya NVIDIA® Quadro®1 grafik işlemcisi ile hazırlanmasını sağlayın. Windows 7’nin sunduğu tüm yeni ve heyecan verici özelliklerden yararlanacak şekilde tasarlanmış NVIDIA GPU’lar, masaüstü ve dizüstü sistemlerinde görsel açıdan muhteşem, birinci sınıf bir deneyim sağlayacak.

Windows 7

EV İÇİN

EV İÇİN

Eğer PC’nizi fotoğraf iyileştirme, video düzenleme, film izleme, oyun oynama için kullanıyor veya sadece hızlı ve etkin bir masaüstü arıyorsanız, NVIDIA GeForce ve ION grafik işlemciler size Windows 7 ile muhteşem bir deneyim sunacak.
İŞ İÇİN

İŞ İÇİN

İster en yeni otomobili geliştiren bir tasarımcı, yeni film üzerinde çalışan bir 3D sanatçısı veya Wall Street’te borsacı olun, NVIDIA Quadro çözümleri, Windows 7 için kaya gibi sağlam ve istikrarlı bir platformdan eşi görülmemiş bir güç ve performans sunuyor.
 

"Windows 7'nin, NVIDIA'nın grafik teknolojileriyle birlikte, ortak müşterilerimizin artık alıştığı temel performansı sağlamasını bekliyoruz. NVIDIA'nın grafik teknolojileri; fotoğraf, video ve 3D grafik gibi Windows 7'nin görsel kapasitesinden yararlanacak uygulamaları mümkün kılıyor. Görsel hesaplamadaki deneyimiyle NVIDIA, Windows 7'nin geliştirilmesine katkıda bulunan ana unsurlardan biri oldu.”

Mike Nash
Windows Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı
Microsoft Corporation

1 Desteklenen GPU’ların tam listesi için tıklayın.

Terminator Salvation görüntüsü, The Halcyon Company ve EGI - Equity Games Production AG’nin izniyle kullanılmıştır. Her hakkı saklıdır.