PC Oyunları

 
 

 

Oyun Web Sitesi

Werewolves Within

Tür

Macera

Yayın Tarihi

06-12-2016

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 7

Genel Bakış

Oyun gecesi VR'a geliyor. Masa oyunlarının özünü ve rekabet ruhunu Sanal Gerçeklikte birden çok oyuncuyla yakalayan Werewolves Within'da gizli kimlikleri ortaya çıkarın!

Orta çağ köyü Gallowston'a yapılan birkaç saldırıdan sonra kasaba sakinleri artık harekete geçmeye karar verir. Oyuncular ellerindeki özel bir rehber kitaba başvurarak oylama yapmak ve köyde farklı rollere girerek saklanan olası kurt adamları elemek için bir araya gelirler. Oyuncular kendilerine özgü rol ve yeteneklerin yanı sıra ikna kabiliyetlerini kullanarak değerlendirme ve çıkarımlar yapar, turu kazanmaya çalışırlar.

Werewolves Within, 5 ila 8 kişi arasında oynanan, gizli roller ve sosyal çıkarımlar yapmaya dayanan hızlı tempoda bir oyundur. Bir turda, kasabayı kurt adamlardan temizlemek için elinden geleni yapan bir köylü iken dakikalar sonra oylamayı atlatabilmek için yalanlar söyleyip arkadaşlarını aldatan kurt adam olabilirsiniz. Werewolves Within oyuncuları hep tetiktedir, sürekli birbirini sorgular ve kendi kişisel mukakeme gücünü sınar. İster tetikte bekleyen köylü ister sahtekâr kurt adam olun, her oyun benzersiz bir deneyim vaat eder.


Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 8+
İşlemci Intel Core i3 6100
Bellek 8 GB RAM
Grafik Kartı GeForce GTX 960

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm