PC Oyunları

 
 

 
Watch Dogs 2

Yayıncı

Ubisoft

Tür

Aksiyon
Macera

Yayın Tarihi

29-11-2016

Tek Oyuncu

Evet

PEGI 18

Genel Bakış

2016 yılında, ileri düzey bir işletim sistemi ağı şehir altyapısı olan ctOS 2.0, daha güvenli ve daha verimli bir metropol yaratmak için ABD'deki çeşitli şehirlere uygulandı. Teknoloji devriminin doğduğu yer, San Francisco Körfez Bölgesi'nde yaşayan, genç ve dahi bir hacker olan Marcus Holloway olarak oyuna dahil olun. Büyük ölçekte vatandaşları takip ve manipüle etmek gibi kötü amaçlar doğrultusunda kullanılan, yozlaşmış şirketlerin elindeki ctOS 2.0'ın gizli tehlikelerini ortaya çıkarmak için, adı çıkmış bir hacker grubu olan DedSec ile birlikte ekip oluşturun.

Hack gücü ve DedSec sizin tarafınızda. Asrın Hackini başlatarak ctOS 2.0'ı çökertin ve özgürlüğü ait olduğu yere, insanlara geri verin.

Özellikler

SAN FRANCISCO KÖRFEZ BÖLGESİ'NE HOŞGELDİNİZ

İnanılmaz çeşitlilikte oynanış imkanı sunan, büyük ve dinamik açık-dünyayı keşfedin.. San Francisco'nun rüzgarlı sokaklarında tehlikeli bir araba kovalamacasında trafiği hackleyip yolunuzu açın. Oakland'daki renkli ve enerjik mahallelerin çatılarında gezinin ve en ileri teknoloji Silikon Vadisi şirket ofislerinin içine sızın. Teknoloji devriminin doğduğu yerde açığa çıkarılacak bir sürü sır var.

HACK SENİN SİLAHIN

Şehrin altyapısını hackleyip, bağlı olan her cihaza ve herkesin kişisel veri tabanına erişin. İnsansız hava araçlarının, arabaların, vinçlerin, güvenlik robotlarının ve çok daha fazlasını kontrolünü ele geçirin. Düşmanlarınızı ve görgü tanıklarını değişik şekillerde manipüle edip hackleyerek, öngörülemez olaylar zincirinin fitilini ateşleyin. Her insan, kullanabilecekleri her araç, sahip oldukları her bağlı cihaz hacklenebilir.

KONTROL SİZDE

Hacklemeyi ve gizliliği kullanarak tek bir düşmanı öldürmeden ya da daha vahşi bir yaklaşım tarzıyla, hacki ve silahlarınızı beraber kullanarak görevleri tamamlayın. Oyun tarzınıza uyacak şekilde farklı becerilerinizi geliştirin ve hacker araçlarınızı iyileştirin. RC arabalar, dört pervaneli insansız hava araçları, 3 boyutlu yazıyla basılmış silahlar ve çok daha fazlası...

ARKADAŞLARLA SORUNSUZ BAĞLANTI

Hem iş birliği, hem de oyuncu, oyuncuya karşı etkinliklerini içeren yepyeni, pürüzsüz bir çoklu oyuncu deneyimi ile arkadaşlarınızla bağlantıda kalın. Hepsi, paylaşılan bir açık dünya deneyiminde mevcuttur.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 ve üzeri
İşlemci Intel Core i5 2,5 Ghz
Bellek 6 GB RAM
Grafikler 2GB VRAM'li GeForce GTX 660

Ekran Görüntüleri

Watch Dogs 2 Watch Dogs 2 Watch Dogs 2 Watch Dogs 2 Watch Dogs 2
 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm