PC Oyunları

 
 

 
Warhammer 40,000: Eternal Crusade

Yayıncı

Behaviour Interactive

Oyun Web Sitesi

Warhammer 40,000: Eternal Crusade

Tür

MMO
Çevrimiçi Çoklu Oyuncu
Rol Üstlenme (RPG)

PEGI 18

Desteklenen Teknolojiler

Genel Bakış

Warhammer 40,000: Eternal Crusade 3. şahıs Yoğun Mücadele RPG oyunudur. Oyuncular, 41. milenyum çatışma gruplarından birini seçip açık, kalıcı bir dünyanın kontrolünü ele geçirmek için diğer oyuncularla savaşır. Oyuncular, yollarına devam ederken büyük çarpışmalarda toprak kazanma mücadelesi verir ve Warhammer 40.000'den gelen derin bir ilerleme sisteminde karakterlerini kişiselleştirme ve geliştirme hakkı elde ederler.

Eternal Crusade mücadelesi tamamen aksiyona dayalıdır – ateş edersiniz veya bir düğme ile sıçrarsınız ama oyun içinde yaptığınız hareketler kesinlikle becerilerinize bağlıdır. Ayrıca, oyun tablaları için tam destek vardır. Menzilli silahlar ve yakın dövüş silahları aynı ağırlıktadır — ikonik Warhammer 40.000 savaşlarında olduğu gibi. Mücadele, uzak mesafeden toplar ve ağır vasıtalara yüklü silahlar ile başlar ve acımasız infazların olduğu kanlı çatışmalarla devam e.

Eternal Crusade oyunun “Free-to-Waaagh!” adını verdiğimiz bir ücretsiz oyun seçeneği ile dijital olarak satın alınabilecek. Oyunun bir kopyasını satın alarak, aboneliğe gerek olmadan oyuna sınırsız erişim elde edeceksiniz. Oyun lanse edildikten sonra çeşitli genişletmeler ve estetik kişiselleştirmeler için bir dükkan olacaktır. Bir oyun anahtarı satın almak istemiyorsanız, yine de Free-to-Waaagh modunu deneyebilir ve bir Ork Karakteri olarak Eternal Crusade oynayabilirsiniz. Ayrıcalıklı Ork ilerlemesinin aksine, bazı seçenekler kilitli olacak ama istediğiniz bir yere gidip Waaagh için savaşabileceksiniz! Eğer beğendiyseniz ama tam fiyatını ödemek istemiyorsanız, mikro işlemler ile bazı seçeneklerin kilidini açabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci Intel Core i5-750 veya benzeri
Grafikler GeForce GTX 660+ veya benzeri
Bellek 8 GB DDR3
Sabit Disk 50GB Boş Disk Alanı
İşletim Sistemi 64-bit İşletim Sistemleri (Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, SteamOS, MacOS X 10.9)

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm