NVIDIA GRID

  • Sanal Masaüstleri ve Uygulamalar
  • Bulut Oyun
VMware Horizon ve vSphere
Divider

VMware vSphere® ARTIK
NVIDIA GRIDTM vGPUTM DESTEKLİYOR

VMware, dünya genelinde 500.000'den fazla vSphere müşterisi ile sanallaştırma konusunda pazarın lideridir, NVIDIA ise 12 milyonun üzerinde profesyonel kullanıcı ve NVIDIA GPU'lar ile hızlandırılmış 300'den fazla sertifikalandırılmış uygulama ile görsel hesaplamada dünya lideridir.

VMware, Şubat 2015'te VMware Horizon® and vSphere® in NVIDIA GRID™ vGPU™ desteklediğini duyurdu.

 

GRID vGPU'nun Nasıl Çalıştığına Bakın

 
 

VMware Horizon® ve NVIDIA GRID™

VMware Horizon 6.1 artık sanal masaüstü kullanıcıları için NVIDIA GRID vGPU destekliyor.

NVIDIA ve VMware, VMware Horizon için vGPU desteğini getirerek GPU hızlandırmalı masaüstü sanallaştırmada yaşanan geleneksel maliyet ve performans arasında seçim yapma gerekliliğini ortadan kaldırdı. Şirketler artık büyük veri setlerinde güvenli, farklı lokasyonların işbirliğine olanak sağlamak üzere çok sayıda kullanıcı arasında GPU paylaşımının getirdiği uygun maliyetle fiziksel PC ile eşdeğer olan performans ve kullanıcı deneyimi ile buluttan 3D grafikler sunabiliyor.

GRID vGPU grafik deneyiminden ödün vermeden, giriş seviyesi Chromebook'lar dahil olmak üzere, birden fazla sanal masaüstünde gerçek GPU donanım hızlandırma paylaşmak için sektördeki en gelişmiş teknolojisidir. Uygulama özellikleri ve uyumluluk aynen masaüstünüzde olacağı gibidir.

 

NASIL ÇALIŞIR

NVIDIA GRID vGPU teknolojisi ile her bir sanal makinenin grafik komutları hipervizör tarafından çeviri yapılmadan doğrudan GPU'ya geçirilir. Bu, GPU donanımının paylaşılan sanallaştırılmış grafik performansında en üst düzeyi sunmak üzere zaman dilimlerine ayrılmasına olanak verir.

 

NVIDIA paylaşılan sanal GPU teknolojisi (vGPU)

 

VMware

 

VMware ve NVIDIA GRID Test Sürüşü

 

NVIDIA VE VMWARE KAYNAKLARI

 

VİDEOLAR

 

VMware Blogu