PC Oyunları

 
 

 

Oyun Web Sitesi

Triad Wars

Tür

Aksiyon
Macera

Genel Bakış

YER ALTI DÜNYASININ KAPILARINI AÇIN

United Front Games tarafından geliştirilen ve güç, zenginlik ve itibarın mükafat olduğu Hong Kong'un yeraltı suç dünyasında geçen heyecan verici bir açık dünya oyunu olan Triad Wars'a hoşgeldiniz. Suç kazandırıyor, o halde suç imparatorluğunuzu genişletin ve Dragon Head rütbesine, yani Triad iktidarının en yüksek ve en güçlü rütbesine çıkmak için yarışın!

Ücretsiz yüklenir ve oynanır. Suç hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı, o halde ne bekliyorsunuz?

TEMEL ÖZELLİKLER:

MUHTEŞEM VE ETKİLEYİCİ BİR AÇIK DÜNYA OYUNU
United Front Games şirketinin 3D motor teknolojisi temel alınarak geliştirilen Triad Wars, Hong Kong’un hareketli şehir manzarasını hayata geçiren muhteşem grafikler sunuyor. Batan güneşin ve şehrin neon ışıklarının gökdelenlerin üzerindeki müthiş dansına ve kirli esrar köşelerine tanık olun. Triad Wars, gerçek Hong Kong şehri gibi “bulut” üzerinde çalışan durmak bilmeyen oyun dünyası sayesinde asla uyumaz. Suç imparatorluğunuz çevrimdışı olduğunuzda dahi çalışmaya ve diğer oyuncuların saldırısına açık olmaya devam eder. Suç imparatorluğunuzu nerede başlattığınız önemli değil, bu oyuna inanmanız için onu gözle görmeniz gerekiyor.

İNFAZCI KARAKTERİNİZİ OLUŞTURUN VE ÇETENİZİ KURUN
Bir İnfazcı olun ve kendi Triad çetenize öncülük edin. Çetenizin saldırı ve savunma operasyonlarını yöneteceksiniz ve işlerin yolunda gitmesi gerektiğinde ellerinizi çamura bulaştıracaksınız. İktidara gelme şekliniz kendi seçiminiz olacak. İnfazcı karakteriniz sizin yaratıcılığınıza ve dövüş stilinizi geliştirmenize bağlı. Sayısız yetenek, avanta ve ustalık kazanma yollarıyla İnfazcı karakterinizi güçlendirin! İster yıldırım hızındaki bir yakın dövüşçü ister usta bir silahşör olun, Hong Kong çeteleriyle nasıl karşılaşacağınız konusunda tek sınırlama hayal gücünüz olacak.

CADDELERİ ELE GEÇİRİN, KARŞI OPERASYONLARI DAĞITIN VE ALANLARINI İSTİLA EDİN
Suç imparatorluğunuzu başarıyla büyütmek için rakiplerin operasyonlarını dağıtmak üzere Hong Kong caddelerine çıkmanız gerekecek. Makineli silah ateşinin ortasında karşıdan saatte 200 km hızla gelen trafikten sıyrılarak şiddetli otoyol çatışmalarına girin. Arabanızın penceresinden hızla çıkıp kendinizi rakip çetenin arabasına fırlatın ve coşkulu bir ‘görev tamamlandı’ mesajı için onları bir tanker kamyonuna yollayın. Rakiplerin operasyonlarını devre dışı bırakınca, suç örgütünüzü büyütecek değerli kaynakları ele geçirmek için dikkatinizi onların alanlarını istila etmeye çevirin. Dikkat edin - istila riskli bir iştir, akıllı davranın ve önce yeraltı dünyası casuslarından çetenin üyeleri ve savunmaları hakkında değerli bilgiler alın.

GANİMET, İMTİYAZ VE ARAÇ ELE GEÇİREREK İMPARATORLUĞUNUZU GENİŞLETİN
Triad yeraltı dünyası, Favors adı verilen bir sistemle işlemektedir. Triad Wars oyununda Favors, suç operasyonları tamamlandıkça bir iskambil destesinden kazanılan oyun kağıtlarına benzer. Operasyonun riski arttıkça ödülün değeri de artar. Silahların kilidini açmak, İnfazcı karakterinize yeni yetenekler kazandırmak ve alanınızdaki savunmaları arttırmak için Favors toplayın. Favors kendi oyununuzu kendi tarzınızda kurabilmenizi sağlar.

YAKIN DÖVÜŞ SANATLARI İLE YOĞUN SİLAHLI OYUNUN KUSURSUZ KARIŞIMI
Dragon Head olmak için rakip çeteler ve infazcılarla başa baş dövüşeceksiniz. Kendinize özgü yakın dövüş yeteneklerinizi seçin ve özelleştirin. Acımasız yakın dövüş tekniklerini kullanarak ve göz alıcı çarpışmalarla rakipleri alt edin. Oyunda ayrıca satır, kılıç, tabanca ve hatta jilet kadar keskin bir kılıçbalığı gibi çeşitli silah türleri arasında 3000'den fazla silah kombinasyonu vardır!

YAPTIKLARINIZ SUÇ İMPARATORLUĞUNUZU ŞEKİLLENDİRİR
Triad Wars oyununda hiçbir suç imparatorluğu birbirine benzemez. Triad Wars, imparatorluk kurma yarışını büyük bir "açık dünya" ölçeğine taşıyor. Her sokak kavgası, vuruşma ve baskın imparatorluğunuzu gözle görülür şekilde güçlendirmek üzere kaynakların kilidini açacak. Kendi malikanenizi inşa edin ve güçlendirin, egzotik süper arabalarla yarışmak üzere bir çete kurun - iktidara giden yol ardına kadar açık.

DEVAMLI OLARAK BÜYÜYÜP GENİŞLEYEN BİR DÜNYA
Şaşırtıcı derinliğe sahip görevler, bilmeceler, koleksiyon parçaları ve başarıları içinde toplayan Triad Wars, heyecan verici yeni görevler, zorluklar ve sezon sürprizleri tamamen ücretsiz olarak ilave edildikçe oyuncularla birlikte gelişmeye devam edecek. Ne bekliyorsunuz? Hemen ücretsiz oynayın.

Triad Wars
Ücretsiz yüklenir ve oynanır
Suç hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı -
O halde ne bekliyorsunuz?
YER ALTI DÜNYASININ KAPILARINI AÇIN!

 

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Microsoft Windows Vista (service pack 2) / Windows 7: OS / Windows 8 - 64 bit
CPU 2.4GHz Intel i3 (veya eşdeğeri) - Intel HD 3000 entegre grafik (veya eşdeğeri)
Ana Bellek 3GB
Grafik Kartı GeForce GTX 260/ATI Radeon HD 7670 veya daha iyisi
Grafik Bellek 512MB
Sabit Disk Alanı 10 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 64-bit + DirectX 11
CPU Quad-Core Intel veya AMD CPU
Ana Bellek 4GB
Grafik Kartı GeForce GTX 560/ATI Radeon 6950 veya daha iyisi
Grafik Bellek 1GB
Sabit Disk Alanı 15 GB

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm