PC Oyunları

 
 

 
Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Oyun Web Sitesi

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Tür

Atış Oyunları (FPS)
Çevrimiçi Çoklu Oyuncu

Yayın Tarihi

01-12-2015

PEGI 18


Genel Bakış

Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege, ünlü Ubisoft Montreal stüdyosu tarafından yeni nesil ev konsolu ve PC için geliştirilen, geniş kitlelerce beğenilmiş birinci şahıs atış oyununun en yeni sürümüdür.

Taktiksel mücadele ve amansız tahribatı aksiyonun merkezine yerleştiren, birinci şahıs atış deneyimine heyecan verici yeni bir yaklaşım getiren bir oyundur. Rainbow Six Siege oyununda, başarılı olmanın akıllıca hazırlanma ve stratejik doğaçlama gerektirdiği stresli ve heyecan dolu dövüş senaryoları boyunca Terörle Mücadele Ajanları ekiplere liderlik etmektedir.


TEMEL ÖZELLİKLER:

KAPSAMLI ATIŞ DENEYİMİ

  • Çoklu Oyuncu (PvP): Beş Terörle Mücadele Ajanından oluşan iki ekip, çok oyunculu mücadelede hedefe ulaşmak için kıyasıya rekabet ediyor.
  • Terörist Avı (PvE): Çeşitli operasyonlarda çok yetenekli düşman yapay zekası ile mücadele etmek için bir ile beş Terörle Mücadele Ajanı birlikte çalışır. Oyuncu(lar) çoklu Terörle Mücadele Ajanı ve oyun modu kombinasyonları ile kendi deneyimlerini yaratabilir.
  • Görevler: Önceden kurulan senaryolar oyuncunun Kuşatmanın içeriği ve tekniği konusunda bilgi sahibi olmasını sağlar ve özellikle Lone Wolf olarak tek kişilik oynanmak üzere tasarlanmıştır, ancak oyun dört kadar arkadaşla da oynanabilir.
 

SIEGE OYUNU

Siege dünya çapındaki terörle mücadele tatbikatlarının gerçekçiliğini içeren yepyeni bir oyundur: hücum ve savunma ekipleri arasındaki yoğun ve asimetrik yakın dövüş içerir.
Savunma ekipleri bulundukları ortamı sığınağa dönüştürecek araçlara sahiptir; hücum ekiplerinin geçmesini önlemek için tuzak kurabilir, safları güçlendirebilir ve savunma sistemleri oluşturabilirler.
Hücum ekipleri bu durumla mücadele etmek için artık önceki Rainbow Six oyunlarında olmayan bir seviyede özgürlüğe sahiptir. Taktiksel haritalar, insansız gözetleme uçakları ve yeni iniş sisteminin bir araya getirildiği oyunda planlama, saldırma ve bu durumları etkisiz hale getirmek için hiç olmadığı kadar çok seçenekleri vardır.

TERÖRLE MÜCADELE AJANLARI

Dövüş ustaları benzersiz Kuşatma yetenekleri kullanır. Dünya çapındaki en iyi terörle mücadele ekiplerinin temsil edildiği oyunda, bu uzmanlar kendilerine tahsis edilen rolleri ve görev güçleri dahilinde kendilerine düşen çok önemli payı acımasız bir biçimde yerine getirirler.

BİR ARAÇ OLARAK TAHRİBAT

Tahribat Siege oyununun temelini oluşturur. Yeni ateş hatları açmak amacıyla duvarlar kırılabilir, tavanlar ve zeminler delinerek oyuncular için yeni erişim noktaları oluşturulabilir. Tahribat anlam taşır ve bu konuda ustalaşmak zafere götürür.

TERRORIST HUNT

Dönüşü uzun zamandır beklenen Terrorist Hunt (TerroHunt), Rainbow Six dünyasına yeni bir tehdit getiriyor, Beyaz Maskeliler. Tek kişilik veya dört kişiye kadar diğer oyuncularla yardımlaşarak oynanabilen TerroHunt, oyuncuyu sürükleyici mücadeleler, bağımlılık yaratan yeniden oynama ve her köşe başında karşılaşılan gelişmiş düşman yapay zekası içeren bir düşman ortamına yerleştirir. “Siege Generator” benzersiz TerroHunt operasyonları oluşturmak üzere mod, harita ve günün saatinden hedef konumlar ve güçlendirme ön ayarlarına kadar değişkenleri karıştırır ve eşleştirir.

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm