PC Oyunları

 
 

 
Titanfall 2

Oyun Web Sitesi

Titanfall 2

Tür

Aksiyon
Atış Oyunları (FPS)
Çevrimiçi Çoklu Oyuncu

Yayın Tarihi

28-10-2016

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 16

Genel Bakış

Pilot ve Titan, Respawn Entertainment'ın büyük bir heyecanla beklenen Titanfall® 2 oyununda görülmemiş şekilde güçlerini birleştiriyor. İnsan ile makine arasındaki eşsiz bağı ortaya çıkaran tek oyunculu bir mücadele içeren ve daha sürükleyici bir çok oyunculu deneyim ile desteklenen Titanfall 2, yaratıcı kırılma noktalarıyla zenginleştirilen yüksek tempolu bir aksiyon sunuyor.

TEMEL ÖZELLİKLER

Aksiyon Dolu İleri Düzey Oyun: İster The Frontier'in uç yırtıcısı bir Pilot olarak, ister 20 fit uzunluğunda savaş makinesi bir Titan olarak savaşın, Titanfall 2 size benzersiz derecede eğlenceli, akıcı ve heyecan verici bir savaş deneyimi sunar.

Tek Oyunculu Büyüleyici Mücadele: Pilot olma tutkusuyla bir Militia kuvveti olarak The Frontier'a adım atın. Düşman hattının arkasında çok düşük kurtulma şansı ile kapana kısılmışken üstleneceğinizi hiç düşünmediğiniz bir görevi yerine getirmek için Vanguard sınıfı kıdemli bir Titan ile ekip olun.

Çok Oyunculu Sürükleyici Aksiyon: Altı tamamen yeni Titan, bir dizi ölümcül yeni Pilot becerisi, genişletilmiş bir özelleştirme sistemi, yeni modlar ve çok daha fazlası ile Titanfall 2, oyunculara hep istedikleri Çok Oyunculu sürükleyici deneyimi sunar.

Arkadaşlarınızla Oynayın veya Yeni Arkadaşlar Edinin: Titanfall 2'nin sosyal katmanı olan Networks, eski ve yeni arkadaşlarla oynamayı kolaylaştırır ve hızlandırır. "Social" ya da "Competitive" olmasına bakılmaksızın oyuncular, oyun tarzlarına ve tercihlerine en uygun Networks türünü oluşturabilir ve ona katılabilir.


Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 ve üzeri
İşlemci Intel Core i3-3600t
Bellek 8 GB RAM
Grafik Kartı GeForce GTX 660

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm