PC Oyunları

 
 

 

Oyun Web Sitesi

Thunderbird: The Legend Begins

Tür

Aksiyon
Macera

Yayın Tarihi

28-03-2016

Tek Oyuncu

Evet

Desteklenen Teknolojiler

Genel Bakış

Thunderbird, sizi söylencelerin ve efsanelerin gözlerinizin önünde gerçek olduğu bir harikalar dünyasına götüren ödüllü bir Sanal Gerçeklik macera serisidir.

Fizik tabanlı etkileşimli bulmacaların olduğu bu yolculuk, hareketlerinize göre ilerleyerek sizi efsanevi Thunderbird ile unutulmaz bir karşılaşma için tarihi bir alemin içinde derinliklere sürükleyecek.

1997 yılının en çok satan oyunu Riven: The Sequel to Myst geliştiricilerinin biri tarafından yaratılan Thunderbird, klasik macera oyunlarından ana ögeleri gelecek nesil teknoloji ile bir araya getirerek olağanüstü görsel derinlik, gerçek hayattaki gibi etkileşimler ve daha önce hiç görülmemiş bir gerçeklik hissi ile sürükleyici bir oyun ortamı sunuyor.

Indiana Jones gibi filmlerin ruhunu taşıyan Thunderbird, genel oyun deneyimini keşif ve buluşların yönettiği bir etkileşimli macera oyunudur. Thunderbird oyununda gizemin heyecanı ve buluşun ödüllendirilmesi bir araya gelerek gerçek maceranın tadını sevenlere unutulmaz bir deneyim sunuyor.

İlhamını gerek doğu gerekse batı kültürlerinden alan Thunderbird, herkese cazip gelen ve keyif veren bir deneyim sunmak üzere bilim ve sihri mantık çerçevesinde bir araya getirerek eski ve yeniyi onurlandırıyor.

Oda Ölçeği Modu

Oda ölçeğinde oyun deneyimi için tasarlanan Thunderbird, gerçek hayatta olduğu gibi serbestçe dolaşırken nesneler ile etkileşim için ellerinizi kullanmanıza olanak sağlayarak gezinme ve etkileşim için doğal hareket yeteneği sunar.

Bu hareket serbestliği, simülasyon hastalığı olsalığını ortadan kaldırır ve bugüne kadarki en sürükleyici sanal gerçeklik deneyimini sunar.

Ayakta Durma Modu

Zekice tasarlanan Telepad ışınlanma sistemimiz sayesinde, kısıtlı alanı olan kullanıcılar Thunderbird deneyimini tam olarak yaşarken sanal gerçeklikteki yapay hareketliliğe ilişkin rahatsız edici durumlardan kaçınabilir.

Thunderbird: The Legend Begins serisinin ilk bölümü 2016 yazında HTC Vive'da olacak.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7
İşlemci Quad Core CPU 3.0 GHz
Bellek 2 GB RAM
Grafikler GeForce GTX 970
Depolama 2 GB kullanılabilir alan
DirectX Sürüm 9.0
Ek Notlar GTX970 ve üzeri için geliştirildi

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7
İşlemci Quad Core CPU 3.5 GHz
Bellek 4 GB RAM
Grafikler GeForce GTX 980
Depolama 2 GB kullanılabilir alan
DirectX Sürüm 11
Ek Notlar GTX970 ve üzeri için geliştirildi

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm