PC Oyunları

 
 

 
The Secret World

Yayıncı

Funcom

Oyun Web Sitesi

The Secret World

Tür

MMO
Rol Üstlenme (RPG)

Yayın Tarihi

19-06-2012

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 16

Desteklenen Teknolojiler


Açıklama

DirectX 11 efektler, mozaik, sunucu tabanlı PhysX ve bir dizi diğer hoşluğu barındıran Secret World, dünyanın teknolojik açıdan en gelişmiş devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur.

Ragnar Tørnquist’in macera oyunları, geliştirmeye açık tasarımları, yetişkin öyküleri ve eşsiz mekaniği ile tanınıyor ve seviliyor. Funcom, Ragnar'ın devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu olan Secret World'ün gelişimine önderlik edeceğini ilan ettiğinde, oyuncular anlaşılır şekilde heyecanlandı.

Gerçek dünyada kurgulanan Secret World'de oyuncular, Tørnquist tarafından kaleme alınmış tam sesli bir Player Versus Enemy (Oyuncu-Düşman) savaşında şeytani hücumlara karşı savaşmaya mecbur kalan gizemli üç mitolojik toplumdan birine katılıyor. Player Versus Player savaşları, üç organizasyon arasında iktidar kavgasına yol açtığından, her biri asırlık düşmanlar arasında da sürüyor. Bırakılabilen sınıfları ve geleneksel seviye sistemi ile Secret World tüm oyunculara, PVP eşleştirmelerini özellikle ilginç kılarak, daha da çeşitlendirilebilen ve sonrasında loot ile geliştirilen ve modifiye edilen binlerce olası sonuçla diledikleri şekilde geliştirebilecekleri tek bir temel karakter sunuyor.

Teknolojik açıdan Secret World, dünyanın bugüne dek en gelişmiş MMORPG'sini, övünç duyulan DirectX 11 efektleri, mozaik, ortam aydınlatma, FXAA kenar yumuşatma ve diğer birçok hoşluğu içeriyor. Piyasaya sürüldüğünde veya sonrasında Secret World 2D Surround, 3D Vision, 3D Vision Surround ve GeForce GTX 680'in yanında sunulan yeni ürünümüz TXAA kenar yumuşatma özelliklerini de destekleyecek. Ayrıntılı bilgi için, Funcom'un Teknoloji Direktörü Rui Casais ile yapılan ayrıntılı teknik video röportajımızı izleyin.

Secret World'ün yayınlanmasından öncesi görüntülerin izlemek istiyorsanız, sürüm öncesi beta için kaydolun.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows XP (SP 1)/Vista (SP 1)/Windows 7 (SP 1)
İşlemci 2.6 GHZ Intel Core 2 Duo veya eşdeğeri AMD CPU
Bellek Windows XP için en az 2GB RAM/ Windows Vista ve Windows 7 için en az 3GB RAM
İnternet Bağlantısı 512 KBPS veya üzeri
Sabit Sürücü En az 30GB serbest alan
DirectX DirectX 9.0c Uyumlu
DVD-ROM 8X veya üzeri DVD sürücü
İnternet Bağlantısı 512 KBPS veya üzeri
Giriş Klavye ve Fare

Ekran Görüntüleri

 

PC’niz Hazır mı?

 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Planetside 2
Guild Wars 2
AION