PC Oyunları

 
 

 
The Evil Within

Yayıncı

Bethesda Softworks LLC

Oyun Web Sitesi

The Evil Within

Tür

Aksiyon

Yayın Tarihi

14-10-2014

PEGI 18

Genel Bakış

Resident Evil serisinin yaratıcısı Shinji Mikami ve yetenekli Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen The Evil Within™ hayatta kalma dehşetinin anlamını içeren bir oyundur. Sizi gerilimin en üst seviyesine götürecek bir dünya oluşturmak üzere İncelikle işlenmiş ortamlar, dehşet verici heyecan ve karmaşık bir hikaye bir araya geliyor. Korku ve aksiyonun mükemmel bir şekilde bir araya getirildiği bu oyunda, elinizdeki kısıtlı kaynaklarla hayatta kalma mücadelesi verirken müthiş bir dehşet yaşayacaksınız.

Hikaye

Dedektif Sebastian Castellanos ve ortakları, korkunç bir toplu katliamın yapıldığı olay yerini incelerken güçlü ve esrarengiz bir kuvvetle karşılaşır. Sebastian, arkadaşlarının topluca katledildiğini gördükten sonra pusuya düşürülür ve bilincini kaybeder. Uyandığında kendisini iğrenç yaratıkların ölüler arasında gezindiği delirmiş bir dünyada bulur.

Hayal bile edilemeyecek bir dehşet karşısında yaşam mücadelesi veren Sebastian, bu kötü gücün arkasında ne olduğunu ortaya çıkarmak üzere korku verici bir yolculuğa çıkar.

The Evil Within™ © 2014 ZeniMax Media Inc. Tango Gameworks işbirliği ile geliştirildi. The Evil Within, Tango, Tango Gameworks, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax ve ilgili logolar ZeniMax Media Inc. şirketinin ABD ve/veya diğer ülkelerde tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Her Hakkı Saklıdır.

Sistem Gereksinimleri

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi 64-bit Windows 7/Windows 8
İşlemci i7 dört ekstra çekirdek ile
Bellek 4 GB RAM
Grafikler GeForce GTX 670 veya eşdeğeri 4GB of VRAM ile
DirectX Sürüm 11
Sabit Disk 50 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar PC kurulumu için 50 GB alan gerektiği göz önünde bulundurulmalıdır. Kurulum tamamlandıktan sonra oyun yaklaşık 41 GB HDD alanı kaplayacaktır

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm