PC Oyunları

 
 

 
The Darkness II

Yayıncı

2K

Oyun Web Sitesi

The Darkness II

Tür

Aksiyon
Atış Oyunları (FPS)

Yayın Tarihi

10-02-2012

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 18

Desteklenen Teknolojiler


The Darkness II

Darkness II, 2007 yılından bu yana milyon adet satan ve başrolünde adı, serbest bırakıldığında Jackie'nin iki Şeytan Silahı'nı ve diğer iki silahı aynı anda 'Kullanmasına' olanak tanıyan şeytansı güç Darkness'la özdeşleşen cani ve gangster Jackie Estacado'nun olduğu zorlu bir birinci şahıs nişancı oyunu olan Darkness'ın doğrudan devamı niteliğinde. Hikayenin birçok düşmanını kasıp kavurmak Jackie'ye kelimenin tam anlamıyla Dark Essence'ı hediye ediyor. Böylece Jackie, silahları olan Şeytan Kolları'nın ve ağzı bozuk, Doğu Londra aksanlı doğaüstü yardımcısı ve rehberi Darkling'in yardımıyla bazı yeni yeteneklerini açarak dövüş hünerlerini geliştirebiliyor.

Jackie'nin öyküsü ile birlikte dokunan veya paralel çalışan eşzamanlı görevlere sahip çevrimiçi dört oyuncu ile oynanan Vendettas modu, konusal olarak tek oyuncu öykü kavisi ile bağlantı kurarak, tek oyuncu savaşını destekliyor. Benzersiz silahlara ve yeteneklere sahip dört oyuncu, Jackie ile olduğu gibi, cesaretlerini kullanarak zaman içinde Dark Essence seviyesine çıkabiliyor. Oyuncuların en sevdikleri savaş anlarını tekrarlamasına veya yepyeni senaryolardan birinde kasıp kavurmasına olanak tanıyan Hit List modu kargaşa ve yıkımı artırıyor.

Çizimlerini mizah dergilerinden alan Darkness II, Digital Extremes'in geliştiricilerinin uyguladığı ve stilize şiddeti ve çarpıtılmış senaryoları zenginleştirmeye yardımcı, elle boyanmış bir kara grafik estetiği sergiliyor. Bu görseller, Jackie'nin ekranın içinde ve dışında kayarcasına ilerleyerek düşmanlarının vücutlarını parçalayan dinamik Şeytan Kolları'nı hayata geçiren NVIDIA 3D Vision stereoskopik rendering'in kullanımıyla PC'de daha da zenginleşiyor.

Darkness II, 7 Şubat 2012'den beri satışta ve bir demo'su buradan indirilebilir.

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Metro: Last Light
Battlefield 3
Rage