Tegra

  • TEGRA CİHAZLAR
  • TEGRA MOBİL İŞLEMCİLER
  • OTOMOTİV
Tegra Özellikleri
Divider

HAREKET HALİNDEYKEN MUHTEŞEM GRAFİKLER, ÇOKLU GÖREV, WEB, OYUN VE VİDEO ELDE EDİN

Evde olmasanız bile evdeki gibi oyun oynamak, izlemek, paylaşmak ve bağlanmak istersiniz.

NVIDIA® Tegra® işlemci ile güçlendirilen telefonlar, tabletler ve Windows 8 PC’ler gittiğiniz her yerde muhteşem performans sunarak bunu mümkün kılar. Bu son derece hızlı mutimedyaya, muhteşem oyunlara, kusursuz çoklu göreve, şaşırtıcı pil süresine ve parlak grafiklere güvenebilirsiniz-tümü GPU’nun yaratıcısından.

GRAFİKLER

NVIDIA Tegra işlemci ile güçlendirilen çarpıcı grafikler ile tüm mobil uygulamalarınızı hayata geçirin. Tegra’nın grafik çekirdekleri Windows 8 ve Android uygulamalarında görsel açıdan zengin deneyimler sunan ultra hızlı, ultra akıcı performans için geliştirilmiştir. Mükemmel fotoğraflar çekin ve paylaşın, konsol kalitesindeki en son oyunları oynayın, web’den video akışı yapın ve en sevdiğiniz HD videoları ve filmleri izleyin—kusursuz bir şekilde, nerede olursanız olun.

NVIDIA Tegra işlemcilerin tüm avantajlarını keşfedin:

ÇOKLU GÖREV

Yenilikleri takip etmeyecekseniz telefonunuzu, tabletinizi veya Windows 8 PC’nizi yanınızda taşımanın ne anlamı var? Uygulamalarınızı Tegra işlemcinin gücüyle hızlandırın. E-postalarınızı kontrol ederken, web’de tarama yaparken veya video izlerken belgeler oluşturun. Tüm bunları seyahat ederken, işe gidip gelirken veya kanepenizde uzanarak hiçbir şey kaçırmadan yapabilirsiniz.

WEB TARAMA

Web’i çok seviyor ama bağlanmaktan nefret mi ediyorsunuz? Tegra 3 cihazların dört çekirdekli işlem gücü ile hızlandırılmış web keyfini süper grafiklerle yaşayacaksınız. Facebook, Pandora ve YouTube programlarını anında çalıştırın, tarama yapın ve bağlanarak video ve daha fazlası için akış yapın. Veya akıcı, kusursuz video akışı ve fotoğraf tarama ile en sevdiğiniz spor, haber ve seyahat uygulamalarının keyfini çıkarın.

OYUN

Kalp atışlarınızı hızlandıracak yarış, atış ve rol üstlenme oyunları oynayın—gittiğiniz her yerde. Tegra işlemciler, son derece gerçekçi bir oyun oynamak üzere size aksiyonun içine alan muhteşem mobil oyun grafikleri sunar. Konsol hızını mı istiyorsunuz? Yapmanız gereken tek şey kablosuz kontrol biriminiz* ile bağlanıp oynamaya başlamak. En sevdiğiniz oyunları bazı cihazlarda 3D stereo olarak bile oynayabilirsiniz.

TEGRAZONE

Android ve Windows RT işletim sistemleri için Tegra ile optimize edilen en son oyunları almak üzere telefonunuza, tabletinize veya Windows 8 PC’nize TegraZone™ uygulamasını indirin. Veya oyunlar, haberler ve oyun yorumları için TegraZone adresini ziyaret edin. Mobil oyun için gereksinim duyduğunuz her şey burada—tek bir yerde.

TegraZone

TegraZone App on Google play

HD VIDEO

Tegra işlemcinin gücüyle, gittiğiniz her yere sizinle birlikte gelen kişisel bir mobil sinemanız vardır. Arkanıza yaslanın ve en sevdiğiniz filmleri tam HD kalitesinde tek bir şarjda izleyin*. Videolarınızı cihazınızda veya filminizi büyük ekrana taşımak için 1080p HDTV’ye bağlanarak oynatın. Tegra işlemciler HD video için ön sıradaki koltuğunuz olacak—her yerde.

* Olanaklar cihaza ve yazılıma bağlıdır.

 
Ürün Bilgileri

Ana Bilgiler
Tegra Özellikleri
Tegra Cihazları
Tegra Süper Yonga (Tegra İşlemciler)

TegraZone Vitrini

TegraZone
Tegra için En İyi Oyunlar
TegraZone Uygulamasını Yükle
Tegra Developer Zone

Tegra İşlemciler

Tegra X1
Tegra K1
Tegra 4
Tegra 3
Tegra 2
Tegra Tanıtım Yazıları

İlgili Ürünler

Otomotiv
NVIDIA Jetson TK1
Tümleşik Hesaplama

Bize Çevrimiçi Ulaşın

NVIDIA Blog NVIDIA Blogu
Facebook Facebook
YouTube YouTube