PC Oyunları

 
 

 
Supernova

Oyun Web Sitesi

Supernova

Tür

Çevrimiçi Çoklu Oyuncu

PEGI 16

Genel Bakış

SUPERNOVA – Evren Senin Arenan

İşte insanlığın uzaya yolculuk yaptığı uzak gelecek. Kendi güneş sistemlerini evcilleştiren insan ırkı, tehlikeler arasında yeni bir dünya bulmak için evrenin derinliklerine doğru bir arayışa başlıyor. Kadim ve gizemli geçitler, insanlığı galaksiye karşı savaş açma hazırlığı yapan büyük, acımasız uzaylı orduları ile karşı karşıya getirmiştir. Bu evrensel kaos ortamında, garip geçitlerin ardındaki sırların perdesi açılırken insan ve uzaylı ırkları galaksi hakimiyeti için verilen savaşta birliklerini yönetmeleri için en yetenekli komutanlara bel bağlamaktadır.


Evrenin Dört Bir Yanından Gelen Komutanlar – Baş döndürücü ihtişama sahip güçlü komutanlar savaş alanında ordularınızı yönetmek için emirlerinizi bekliyor. Dünyalı insanlardan oluşan mekanik pilotlar ya da kural tanımayan dış gezenlerden gelen kiralık katillerden oluşan paralı askerler arasında seçim yapın. Ya da insan ırkının ötesine bakın ve uzaylı bir komutan seçin - seçim size ait.

Birliklerinize Doğru Şekilde Komuta Edin – Düşman bölgesine giden sınır birimlerinizi stratejik biçimde görevlendirin ve teçhizat sağlayın. Güncellemeleri yönetme ve inşa emrini verme şekliniz ihtişamlı bir zafer ile ezici bir yenilgi arasındaki fark anlamına gelebilir. Kontrol tamamen sizde!

Özel Bilim Kurgu Ortamı – Supernova’nın çağın ötesindeki bilim kurgu ortamı, teknoloji ve uzay yarışları ile birleştiğinde muhteşem oyun fırsatları sunuyor. Komutanlar arasındaki yarışmaların benzersiz teknolojiler ve garip uzaylı güçleri ile kazanıldığı bir evrene götürüleceksiniz.

E-Sports Dostu – Supernova E-sport yer planına üst seviyelerden girmeyi hedefliyor. Supernova, sömürgeler kurulduktan sonra E-Sport'un oyun içi ek destek özelliklerine entegre olmak amacıyla strateji oluşturmaktadır. Bu uçsuz bucaksız evrende, yetenekli yurttaşlar kozmik hakimiyet kurmada hayati öneme sahip olacaktır. Müttefiklerinizi dikkatli seçin!

Özelleştirilebilen Uçsuz Bucaksız Galaksi – Komutanlar eşleştirilmeden önce çok çeşitli işlenebilir aksesuarlar hazırlayabilir, ardından her oyun seviyesinde özellik ve yetenekler geliştirebilir. Aksesuarlar komutanların sahip oldukları yetenekleri artırmak için bırakılan ögeler birleştirilerek oluşturulur.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 veya Windows 8
İşlemci Intel Çift Çekirdek 2+ GHz
Grafikler Shader versiyon 3.0 video kartı, vertex doku desteği ve en az 512 MB video bellek ile
Sistem Belleği 2 GB
Depolama 3 GB kullanılabilir alan
İnternet Geniş bant internet bağlantısı
Ses Kartı DirectX 9.0c uyumlu

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 veya Windows 8
İşlemci Intel Çift Çekirdek 3+ GHz / Dört Çekirdekli CPU
Grafikler NVIDIA GeForce GTX 470 veya üzeri, vertex doku desteği ve en az 1 GB video bellek ile
Sistem Belleği 4 GB
Depolama 3 GB kullanılabilir alan
İnternet Geniş bant internet bağlantısı
Ses Kartı DirectX 9.0c uyumlu

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm