PC Oyunları

 
 

 
Street Fighter IV: Arcade Edition

Yayıncı

Capcom

Oyun Web Sitesi

Street Fighter IV: Arcade Edition

Tür

Fighting

Yayın Tarihi

25-05-2011

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 12

Desteklenen Teknolojiler

Açıklama

Sadece PC'de: Capcom'un en üst sürümü Super Street Fighter IV: Arcade Edition, saniyede 60 kare ve stereoskopik 3D Vision'da çalışıyor.

Street Fighter IV'ün en son sürümü kişisel bilgisayarlara Temmuz ayında ulaşacak. Super Street Fighter IV: Arcade Edition, Street Fighter IV PC'nin iki yıl önceki sürümünden bu yana konsollarda ve oyun serilerinde yapılan tüm güncelleme, yükseltme ve yeni karakterleri içeren bir teke tek dövüş oyunu.

Artık 39 karakterlik isim listesi ile daha fazla stratejiye, kombinasyona, hareket setlerine ve her zaman öğrenilecek bir şeylerin olduğunu gösteren yeni eşleştirmelere sahip. PC oyuncularına ünlü fıçı ve araba çarpışma sahneleri de yeniden sunulacak ve oyuncular, oyunu, peynir kombinasyonlarının kaldırılması ve Street Fighter IV'ün piyasaya sürülmesinden bu yana yapılan sayısız profesyonel turnuvada sergilenen çok etkileyici eşleştirmeler sayesinde her zamankinden daha dengeli bulacaklar.

< p>Oyunun çevrimiçi bileşenlerinin daha da geliştirilmesiyle oyuncular, artık diğer rakipleri 'izleyebilecek' ve onların karşılaşma tekrarlarını otomatik olarak alabilecek, böylece bu oyuncular stratejilerini, güçlerini ve zayıflıklarını analiz edebilecek. Benzer şekilde, oyuncular da, yiğitlikleriyle gurur duymak veya diğerlerinden ipuçları almak için kendi karşılaşma tekrarlarını paylaşabilecek. Ve son olarak, Elite adı verilen en üst sırada yer alan bu oyuncuların karşılaşma tekrarları otomatik olarak paylaşılacak, böylece en iyiden öğrenebilecek ve belki de bir gün kendisi başkalarına örnek olacak.

Street Fighter IV PC'de olduğu gibi, Super Street Fighter IV: Arcade Edition PC de daha keskin dokular, daha iyi efektler ve yoğun kenar yumuşatma sayesinde savaş tutkunlarına koşulsuz bir deneyim yaşatıyor. Ve yine Street Fighter IV PC'de olduğu gibi, Arcade Edition oyuncuları da ekranda gösterilen hızlı hareketli görselleri değiştirmek için PC'ye özel birçok filtreyi uygulayabiliyor.

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Max Payne 3
Mass Effect 3
Batman: Arkham City
L.A. Noire