PC Oyunları

 
 

 

Oyun Web Sitesi

Submerged

Tür

Macera

Yayın Tarihi

03-08-2015

Tek Oyuncu

Evet

PEGI 7

Genel Bakış

Submerged, sel basmış gizemli bir şehirde gezindiğiniz ve geniş arazi ortamlarında ıssızlığın güzelliğini keşfettiğiniz üçüncü şahıs mücadelesiz bir oyundur. Yaralı erkek kardeşini küçük balıkçı tekneleri ile şehre getirmiş olan Miku olarak oynayacaksınız. Kayığınız ile sel basan şehrin sokaklarında dolaşın, suyun altında kalan binaları ortaya çıkarın ve ölmek üzere olan kardeşinizi kurtarmak için gereken malzemeleri bulmak üzere teleskopunuzla şehri tarayın. Şehri kendi temponuzda gezerken, bu renkli dünyada gelişen doğal ortamla karşılaşacaksınız ve parçalanmış bir dünya ve parçalanmış bir ailenin hikayesini oluşturacak parçaları keşfedeceksiniz.

Oyun Özellikleri

  • Zengin, renkli ve canlı bir ortamı olan geniş dış mekanlar oyuncuya gündüz veya gece amaçsızca dolanmak sizi çatılardan izleyen esrarengiz kalıntılarla karşılaşmak için güzel bir yer sunar.
  • Sakin ve rahatlatıcı bir oyun deneyimi; acele etmeden güneşin doğuşu ve güzel manzaraların keyfini çıkarın, okyanusun sesini dinleyin, ya da bu ortamda yaşayan yaratıkların oyunlarını gözlemleyin. Bu oyunda tek bir tempo, o da sizin kendi temponuz.
  • Kurtarma, fedakarlık ve kararlılığın hikayesini bir araya getiren gizli nesneleri keşfedin ve şehrin nasıl bu hale geldiğini keşfedin.
  • Küçük balıkçı teknenizde şehrin sokakları arasında dolaşın ve malzeme bulunan binaları teleskopunuzla belirleyip haritanızda işaretleyin.
  • Uzaktan gördüğünüz nesnelere ulaşmak için en iyi yolu seçin. Yüksek binalarda ve şehrin simgesi olan binalarda kayığınızı bağlayıp sarmaşıklara, merdivenlere ve borulara tırmanarak zorlu yolculuğunuza devam edin.
  • Daha önce Bioshock serisi üzerinde çalışan AAA emektarlarından oluşan Avustralya merkezli bağımsız bir stüdyo tarafından geliştirilen oyunun müziğini BAFTA ödüllü besteci Jeff van Dyck yapmıştır.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Win XP / Win 7 / Win 8 / Win 10
İşlemci 2.0 GHz Dual Core işlemci
Bellek 4 GB RAM
Grafikler GeForce 9800GTX
DirectX Sürüm 10
Depolama 3 GB kullanılabilir alan

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm