PC Oyunları

 
 

 
Strife

Yayıncı

S2 Games

Oyun Web Sitesi

Strife

Tür

Aksiyon
Macera
Çevrimiçi Çoklu Oyuncu

Desteklenen Teknolojiler

Genel Bakış

Strife keyifli, aksiyon yüklü ve ödül dolu bir çoklu oyuncu takım oyunudur. Stratejik, oturum bazlı oyunda kahramanınız için yeni malzemelere ve evcil hayvanlara yatırım yaparak hesabınızı güçlendiriyor ve bir kahramanı acemiden uzmana dönüştürüyorsunuz.

Strife, 5'er oyunculu iki takımın düşman kulelerini, jeneratörlerini ve son olarak da karşı takımın Crux'nu yok etmek üzere karşı karşıya geldiği Çoklu Oyunculu Çevrimiçi Savaş Arenası (MOBA) oyunudur. Strife oturum bazlı oyun deneyimi kullanır. Her oyunda, oyuncular seçtikleri bir kahramanı acemiden uzmana dönüştürerek takımları adına kazanmak üzere güç toplar. Oynadıkları her oyun, onlara hesaplarını güçlendirerek kahramanları için yeni oyunlara taşımak üzere yeni malzemelere ve evcil hayvanlara yatırım yapacakları ödüller kazandırır.

Strife oyununda şunları yapacaksınız:

Takım Arkadaşlarınızla Değil, Düşmanlarınızla Rekabet Edeceksiniz – Dayanışma esaslı oyun kaynaklar (son vuruşlarda kavgalara son vermek için altın paylaşımı), üstlenilen roller ve oyuncuların deneyimi konusundaki anlaşmazlıkları ortadan kaldırır.

Kendinizi Oyuna Kaptıracaksınız Net Görseller - Yoğun, hızlı tempolu bir oyunda kendinizi kaybetmeniz kolay, ancak bu takım mücadelesinde kahramanınızın izini kaybetmeyeceksiniz. Strife’ın görsel netliği, tüm oyunculara her bir çarpışma için kolay anlaşılabilir bir savaş sıralaması sunar.

Rolünüzün keyfini çıkaracaksınız – Hiçbir oyuncu geleneksel MOBA desteği gibi kendini feda edeceği rollere mahkum olmayacak. Bir takımdaki her kahraman takım arkadaşlarını zafere götürebilir ve herkes kaynak toplayıp işbirlikçi bir çaba içinde kahramanının becerilerini takım arkadaşlarına göre uyarlayabilir. Strife’ın oyun mekaniği ve dengesi herkesin aktif olmasını ve daha uzun savaşmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Oyun Türünü Geliştireceksiniz – Kişiselleştirilebilir oyun seyri seçtiğiniz alanlarda ilerlemenize olanak verir. Evcil hayvanlar kahramanların yeteneklerini tamamlamak için ek özelleştirme sağlarken oyun içi becerilere uyan özel malzemeler seçin. Strife kendi tarzınızda oynamanıza, yenilik yapmanıza ve hakimiyet kurmanıza olanak verir.

Derin ve Güçlü Bir Oyun Ortamı Yaşayacaksınız – Strife oyununda her kahramanın kişisel yolculuğunun getirdiği zenginlik ve her bir oyuncunun bu Strife Deneyiminin zengin dokusunda bıraktığı izler söz konusudur. Strife oyunundaki zengin ortam, oyuncuya çevreden gelen yorumların hikayeyi şekillendirdiği bir oyun deneyimi yaşatır.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows XP SP3 veya daha yeni, Mac OS X 10.7 veya daha yeni, Linux
İşlemci Dual-core veya AMD - 2.4 GHz
Bellek 2 GB RAM
Grafikler NVIDIA GeForce 8600 veya üzeri, ATI/AMD Radeon HD 2600 veya üzeri, Intel HD 2500 veya üzeri
Geniş bant internet bağlantısı
Sabit Disk 4 GB kullanılabilir alan

Önerilen GPU'lar

NVIDIA GeForce GTX 650 veya üzeri, AMD Radeon HD 7750 veya üzeri, Intel HD 4000 veya üzeri

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm