PC Oyunları

 
 

 

Oyun Web Sitesi

Street Fighter V

Tür

Aksiyon
Çevrimiçi Çoklu Oyuncu

Yayın Tarihi

16-02-2016

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 12

Desteklenen Teknolojiler


Genel Bakış

Street Fighter V ile efsanevi dövüş oyunu geri dönüyor! Unreal Engine 4 teknolojisi ile güçlendirilen muhteşem görseller, World of Warrior gelecek neslini olağanüstü ayrıntılarla resmederken, heyecan verici ve erişilebilir savaş mekanikleri hem yeni başlayanların hem de ustaların keyif alacağı sonsuz dövüş sunar. Çevrimiçi arkadaşlarınıza meydan okuyun, ya da Capcom Pro Tour'da şan ve şöhret için rekabet edin.

Street Fighter tarihinde ilk kez, Street Fighter V oyunundaki tüm oyunla ilgili lansman sonrası içerikler oyun içinde ücretsiz olarak kazanılabilecek. Tüm sistem uygulamaları ücretsiz olarak yapılabilecek, böylece oyuncular her zaman en güncel sürüme erişebilecek. Sürekli olarak yeni karakterler eklenerek, oyun tarihinde ilk kez oyuncuların seride sonraki oyunları satın almalarına gerek olmadan oyun deneyimlerini genişletme olanağı sunulacak.

Büyüküğe giden yol burada başlıyor: GÜCÜNÜ GÖSTER!

Özellikler

  • Yeni ve Geri Dönen Karakterler: Birdie, Nash, R. Mika ve Karin uzun süredir beklendikleri Street Fighter oyununa dönerek yeni karakterler Necalli, Rashid ve Laura 'nın yanı sıra Ryu, Ken, Chun-Li, Cammy, Vega, Zangief, Dhalsim ve M. Bison gibi klasik karakterlere katılıyor. İleride bu renkli kadroya yeni karakterler de eklenecek.
  • Yeni Stratejiler ve Savaş Mekanikleri: V-Gauge ve EX Gauge etrafındaki erişilebilir yeni savaş mekanikleri, oyuna tüm oyuncuların keyif alabilecekleri olağanüstü bir strateji katmanı ve derinlik sağlıyor.
  • Lansman Sonrası Güçlü Destek: 2016 yılı boyunca oyuna altı yeni karakter eklenerek lansmandaki 16 oyuncudan oluşan kadro yıl sonunda 22 karakterlik bir kadro olacak. Ayrıca oyun içerikleri, kostümler, yeni mücadeleler ve bakiye sistemi güncellemeleri 2016 yılı boyunca ve sonrasında sürekli olarak yapılacak.
  • İlerlemeli Oyun İçi Ekonomi: Yeni karakterler dahil olmak üzere oyunla ilgili tüm içerikler oyuncular tarafından kazanılan Fight Money ile ücretsiz olarak satın alınabilecek. İçerikler ayrıca Zenny adı verilen gerçek oyun içi para kullanılarak anında satın alınabilir. Tüm oyun güncellemeleri ve bakiye değişiklikleri oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.
  • PS4 ve PC Platformlar Arası Oyun: Oyun tarihinde ilk kez, çevrimiçi komünite tek bir oyuncu havuzunda birleşerek daha da fazla rekabete olanak sağlayacak.
  • Gelecek Nesil Görseller: Unreal Engine 4 teknolojisi gerçekliği ve gelecek nesil görselleri yeni boyutlara taşırken bu en yeni oyunu tüm zamanların en iyi görünen ve en sürükleyici Street Fighter oyunu yapıyor.
  • Gücünü Göster. Rekabete dayalı dövüş oyunları için bir numaralı lig olan Capcom Pro Tour, dünya genelindeki Street Fighter oyuncuları için çok sayıda turnuva içermektedir. 2015 turu, oyun tarihindeki en büyük ödül olan $500.000 ödül sunuyor.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 64-bit
İşlemci Intel Core i3-4160 - 3.60GHz
Bellek 6 GB RAM
Grafikler GeForce GTX 480, GTX 570, GTX 670 veya daha iyisi
DirectX Sürüm 11
Geniş bant internet bağlantısı
Ses Kartı DirectX uyumlu ses kartı veya tümleşik yonga seti

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 64-bit
İşlemci Intel Core i5-4690K - 3.50GHz
Bellek 8 GB RAM
Grafikler GeForce GTX 960
DirectX Sürüm 11
Geniş bant internet bağlantısı
Ses Kartı DirectX uyumlu ses kartı veya tümleşik yonga seti
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm