PC Oyunları

 
 

 
StarCraft II: Heart of the Swarm

Yayıncı

Blizzard Entertainment

Oyun Web Sitesi

StarCraft II: Heart of the Swarm

Tür

Gerçek Zamanlı Strateji

Yayın Tarihi

12-03-2013

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 16

Desteklenen Teknolojiler


Açıklama

Heart of the Swarm, StarCraft II hikayesine Wings of Liberty'nin bıraktığı yerden devam ederek Kerrigan'ın Swarm'ları yeniden birleştirip ArcuturusMengsk'den intikam alma arzusuna odaklanıyor. Oyuncular, 20 savaş seferi süresince Kerrigan'ın galaksiyi silip süpürerek çeşitli zerg türlerini kendi cephesine almasına tanık olacaklar. Kerrigan görevden göreve geçerken daha da güçlenecek e oyuncular onu yeni yeteneklerle güçlendirmekle kalmayıp oyun stillerine uydurmak üzere çeşitli zerg kuvvetlerini yeni dehşet verici alt türlere dönüştürebilecekler.

Heart of the Swarm'ın çoklu oyuncu ortamında TerranHellbats, Zerg Swarm Hosts, and Protoss Tempests gibi yeni birimlerde yeni savaş silahları da ilk kez ortaya çıkarken, var olan Wings of Liberty birimleri yeni olanaklar ile güncellenecek. Grup ve klan sistemleri; sıralı olmayan eşleştirmeler; oyunculara dünya genelinde farklı yerlerdeki diğer oyuncular ile savaşma olanağı veren Global Play; ek dosya durum bilgisi izleme; kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri; gelişmiş bir fizik sistemi; Heart of the Swarm oyuncularına kendi çevrimiçi profilleri için özelleştirme kazanmak üzere yeni bir yol sunan ayarlama sistemi dahil olmak üzere yeni özellikler oyun deneyimini geliştirecek.

Sistem Gereksinimleri

Requisitos mínimos del sistema

  PC MAC
İşletim Sistemi Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8 (En yeni Hizmet Paketleri ile güncellenmiş olarak)
DirectX 9.0c ile
Mac OS X 10.7.X (En Güncel Sürüm)**
İşlemci Intel Pentium D veya AMD Athlon 64 X2 Intel Core 2 Duo
Video NVIDIA GeForce 7600 GT veya ATI Radeon X800 XT veya daha iyisi NVIDIA GeForce 9400M veya ATI Radeon HD 2600 Pro veya daha iyisi
Bellek 1.5 GB RAM 2 GB RAM
Depolama

20 GB kullanılabilir HD alanı

Internet

Geniş bant Internet bağlantısı

Medya

DVD-ROM sürücü

Çözünürlük

1024X768 minimum ekran çözünürlüğü

**Not: Potansiyel programlama değişiklikleri nedeniyle, bu oyunun Minimum Sistem Gereksinimleri zaman içinde değişebilir. Daha fazla bilgi için lütfen Mac OS X Support Update sayfasını ziyaret edin.

Ekran Görüntüleri

 

Silahinizi Seçin

TEK BİR ÜNİTEDE toplanmanın gücü

NVIDIA GeForce GTX

Starcraft II® geri döndü ve yeni Heart of the Swarm™ açılım setiyle şimdi her zamankinden de iyi. Heart of the Swarm, yeni grafik ve oyun performansı seviyeleri gerektiren geniş kapsamlı sinematik özellikler, dinamik ortamlar ve gelişmiş kullanıcı kontrolü sunuyor.

GeForce GTX sayesinde hayata geçirilen parlak grafikler, canlı 120 Hz oyun alanı ve inanılmaz 3D ile, savaşı yepyeni bir seviyeye taşıyın.

Bu toplantıyı yönetin. Tüm galaksiye hükmedin. Oyuna devam edin.


STARCRAFT II: HEART OF THE SWARM PERFORMANSI*
STARCRAFT II: HEART OF THE SWARM PERFORMANSI
Saniyedeki Çerçeve

*Performans testleri NVIDIA Kalite Güvence laboratuvarı tarafından yapıldı. Test edilen alan birkaç yapı ve birim içeren bir oyuncu alanındaki 4 x 4 karşılaşma idi. Testler En Yüksek ayarlarda kenar yumuşatma etkinken 1920x1080 çözünürlükte yapıldı.


StarCraft II: Heart of the Swarm Blizzard HIZLANIN. OYUNA DEVAM.

© 2013 NVIDIA Corporation. NVIDIA, NVIDIA logosu, GeForce ve 3D Vision; NVIDIA Corporation’un ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Heart of the Swarm bir ticari markadır; ve StarCraft ve Blizzard Entertainment; Blizzard Entertainment, Inc. şirketinin ABD ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Her Hakkı Saklıdır.

 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

End of Nations
AirMech
Oil Rush