PC Oyunları

 
 

 
Shadow Warrior 2

Oyun Web Sitesi

Shadow Warrior 2

Tür

Atış Oyunları (FPS)

Yayın Tarihi

13-10-2016

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 18

Desteklenen Teknolojiler

Genel Bakış

Flying Wild Hog şirketi tarafından hazırlanan Shadow Warrior 2, eski şogun komutan Lo Wang'ın başına gelenleri konu alan sıradışı birinci şahıs nişancı türündeki oyunun devrim niteliğindeki yeni sürümüdür. Yozlaşmış bir dünyada, inzivaya çekilmiş bir paralı asker olarak yaşayan bu heybetli savaşçı, dünyayı mahveden şeytani orduları devirmek için silahların, bıçakların, büyünün ve aklının yıkıcı kombinasyonunu yeniden kullanmak zorunda.

Tehlikeli görevleri tamamlamak ve güçlü yeni silahlar, zırh ve efsanenin gizemli yadigarlarını toplamak için müttefiklerinizin yanında dört kişilik modda savaşın veya aslına uygun şekilde tasarlanmış muhteşem manzaralara tek başınıza girin.

Lo Wang'ın gölge diyarındaki antik tanrılar ve düzenbaz eski patronu arasındaki anlaşmayı bozmasının üstünden beş yıl geçmişti. Asil amaçlara rağmen, Lo Wang'ın insanların ve şeytanların bir arada yaşadığı garip ve vahşi yeni bir düzen kurarak dünyada hüküm süren karanlığı ortadan kaldırma çabaları sürüyordu.

Bir zamanlar etrafına korku salan savaşçı şimdi düşmanlarının ve Zilla'nın sibernetik metropolündeki neon ışığın erişemediği, şekil değiştiren vahşi yerlerde yaşıyor ve yerel Yakuza klanları için kiralık kılıç gibi çalışarak mütevazi bir yaşam sürüyordu. Basit bir görevin başarısızlıkla sonuçlanmasının ardından, Lo Wang dahi bir genç bilim insanı ve aynı zamanda can düşmanı olan Orochi Zilla ve dünyamızda serbest kalmış olan şeytani güçler arasındaki çatışmaya sürüklendi.
Sivri dilli kahramanımız dünyayı kötülüklerden temizlemek için yeniden ölümcül bıçakları, sersemletici ateş gücünü ve antik büyülerini kullanmak zorunda.

Bıçaklar ve Mermiler – Lo Wang şeytani düşmanı yenmek için 70'ten fazla ölümcül bıçak ve patlayıcı ateşli silah koleksiyonunu kullanarak kendine özgü acımasızlığını tamamen ortaya çıkarıyor. Jilet kadar keskin katana, kısa kılıçlar, hilal bıçaklar ve elinize takacağınız pençelerle bir çelik ve kan girdabı olun ya da düşmanlarınızı yok etmek için ilginç ateşli silahların oluşturduğu cehennemi bir senfoni başlatın.

Dört Oyunculu Ekip – Kendi başınıza kapsamlı bir sefere çıkın ya da çevrimiçi olarak dört oyuncuyla bir araya gelerek savaşı ekip modunda başlatın. Özelleştirilebilir zırh, aletler ve zaferlerden elde edilen ganimetlerle ninja stilini sürdürerek birincil zorlu görevlere çıkın ya da tüyler ürpertici yan yolculuklara dalın.

Biçimsel Ortamlar – İnsanların dünyası ve şeytani dünya arasındaki ayrım boyutlar arası bir yarık oluşturarak Shadow Warrior 2'nin dünyasına sürekli geçişlerle sonuçlanıyor. Biçimsel olarak oluşturulan manzara ve yollar bir zamanlar tanıdık olan topraklara ve rutin görevlere yeni dönemeçler ve renkler katıyor.

Vahşi Yok Etme Sistemi – Karşılaştığınız duruma göre silahınızı seçin ve sonra gelişmiş bir vahşet sistemiyle yolunuza çıkan her şeyi devirin. Kolları ve kafaları ayırmak için hassas bıçak darbelerini kullanın ya da devasa canavarlarda delikler açmak için ağır mühimmata geçiş yapın.

Özel Yükseltme Sistemi – Performansı artırmak veya yok edici temel efektler eklemek için cephaneliğinizdeki silahları bir kere de üç dereceye kadar yükseltebilirsiniz. Şans, tılsım ve zırhlar toplayarak Lo Wang’ın gücünü artırın ve ölümcül sanatını son noktaya taşıyın.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7/8/8.1/10 x64
İşlemci Intel Core i3-6300 (2 * 3800) veya AMD A10-5800K APU (4 * 3800) veya eşdeğeri
Bellek 8 GB RAM
Grafikler GeForce GT 560Ti (1024 MB)
Geniş bant internet bağlantısı
Depolama 14 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7/8/8.1/10 x64
İşlemci Intel Core i5-5675C (4 * 3100) veya AMD A10-7850K APU (4 * 3700) veya eşdeğeri
Bellek 8 GB RAM
Grafikler GeForce GTX NVIDIA GeForce GTX 970
Geniş bant internet bağlantısı
Depolama 14 GB kullanılabilir alan

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm