ion

Hd ortam. Enerji dolu

KÜÇÜK BOY. BÜYÜK PERFORMANS.

Gelecek nesil NVIDIA® ION grafikleri1 entegre grafiklere göre 10 kattan daha fazla performansla PC’nize enerji getiriyor. Bir ortam uzmanı olan ION GPU ile basit Internet taramanın ötesine geçin. YouTube HD gibi sitelerde veya Blu-Ray disklerden tam 1080p video deneyimi yaşayın. Video düzenleme ve fotoğraf dönüştürme performansını artırarak, fotoğraflarda yüz etiketleyerek ve daha fazlasını yaparak World of Warcraft gibi en popüler PC oyunlarını oynayın veya popüler video ve fotoğraf uygulamalarını hızlandırın. Zengin 3D kullanıcı deneyimini içeren Windows 7 Home Premium deneyimini yalnızca ION sunar. NVIDIA ION bir dizi grafiği çok daha küçük bir boyutta içerir.

Temel Avantajlar

  • NVIDIA® Optimus teknolojisine* sahip Gelecek Nesil NVIDIA ION netbooklarda muhteşem performans ve muhteşem pil süresini bir araya getirir
  • Entegre grafiklere göre 10 kattan daha fazla performans
  • YouTube HD gibi sitelerde veya Blu-Ray disklerden 1080p video deneyimi
  • World of Warcraft ve Spore gibi en popüler PC oyunlarını oynama olanağı
  • Windows 7 Home Premium deneyimi sunar
NVIDIA Optimus Tehnology

NVIDIA® Optimus teknolojisine* sahip Gelecek Nesil NVIDIA ION netbooklarda muhteşem performans ve muhteşem pil süresini bir araya getirir. NVIDIA Optimus teknolojisi, pil sürenizi otomatik olarak optimize eder ve film izlerken, web’de gezinirken veya bir 3D oyun oynarken beklediğiniz olağanüstü grafik performanstan ödün vermez.

 

Ion’ Canlı Olarak İzleyin

Ion’ Canlı Olarak İzleyin

ION Ürün Galerisi

ION Ürün Galerisi
 

1 - NVIDIA ION GPU’nun performansı ve gücü sistem konfigürasyonuna göre değişecektir.
* - ION netbooklarda Optimus desteği üreticiye göre değişmektedir. Daha fazla bilgi için ürün özelliklerine bakın.

ION Ürün Galerisi