PC Oyunları

 
 

 
Serious Sam 3: BFE

Yayıncı

Devolver Digital

Oyun Web Sitesi

Serious Sam 3: BFE

Tür

Atış Oyunları (FPS)

Yayın Tarihi

22-11-2011

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 18

Desteklenen Teknolojiler

Açıklama

22. yüzyıl Mısır'ında devasa ve komik silahlarla binlerce başsız, patlayan düşmanı öldürün ve tüm bunları sadece bir seviyede yapın – ve Sam'ın daha zorlu ölüm ve yıkım arenalarını görmek için bekleyin.

Serious Sam'ın, Mental güçlerle çeşitli yeşil yabancı dünyalarda savaşmasından bu yana 6 yıl geçti, ancak Serious Sam 3: BFE, öykünün devamından çok, Mental'ın yüksek hayal gücü ile tasarlanmış düşman sürülerinin 22. yüzyıl Mısır'ını işgalini gören orijinal Serious Sam'a bir ön bölüm olacak.

Die topaktuelle Serious Engine 3 liefert eine Grafikqualität, die allen Ansprüchen des 21. Jahrhunderts genügt, und zahllose einstellbare Optionen sorgen dafür, dass das rasante Action-Game auf jedem PC der letzten 5 Jahre reibungslos läuft.

21. Yüzyıl Serious 3 Motorunu kullanan Serious Sam 3'ün grafikleri, günümüz standartlarında en ileri teknolojiye sahip, ve tüm oyunculara hitap etmek amacıyla, çılgın aksiyon oyununun son 5 yılın ürünü herhangi bir PC'de sorunsuz çalışmasını sağlayacak şekilde ve akıllara durgunluk verecek miktarda seçenek eklenmiş.

Akıllı oyun Serious Sam 3: BFE oyunculara tam istediklerini veriyor. Ekranda her an görülen saçma sayıdaki düşman, komik silahlar, her seviyede pek çok iyi gizlenmiş gizem ve birçok eğlenceli özlü söz, Sam'ın saygın dudaklarından yönlendiriliyor. Bu çılgınlığa, sayıları gereken şekilde artan düşmanlarla birlikte 16 oyuncu savaşı ve 16 oyuncu rekabetçi ölüm maçı ve henüz ayrıntıları belirlenmemiş moddaki 'Canavar Maçı (Beast Match)' da ekleniyor.

Gizlilik tabanlı nişancılardan ve gerçekçilikten sıkıldıysanız, gerçekçiliğe ilişkin sıfır kural içeren ve beklenmedik düzeyde absürd aksiyon sunan Serious Sam 3: BFE mükemmel bir panzehir.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim SistemiWindows XP 32-bit (servis paketi 2 veya 3 ile birlikte)
CPUIntel Dual-core (Çift çekirdekli) veya AMD at 2.0 GHz
Bellek1GB / 4GB serbest sabit sürücü alanı
Video KartıNVIDIA GeForce 7800/7900/8600 serileri
Ses KartıDirectX9.0c Uyumlu Ses Kartı

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim SistemiWindows 7 64-Bit
CPUIntel Quad-core (Dört çekirdekli) veya AMD 2.0 GHz'de
Bellek4GB / 4GB serbest sabit sürücü alanı
Video KartıNVIDIA GeForce 480/580 GTX
Ses KartıDirectX9.0c Uyumlu Ses Kartı

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Metro: Last Light
Battlefield 3
Duke Nukem Forever
Rage