quadro

SceniX

PROFESYONEL 3D UYGULAMALAR İÇİN “GERÇEĞİ” GERÇEK ZAMANLI VE GERÇEKÇİ YAPMA

NVIDIA® SceniX görüntü yönetimi motoru, günümüzün en zorlu profesyonel gerçek zamanlı 3D grafik uygulamalarının birçoğuna güç verir. Entegre edilmesi kolay bir çerçeve içerisinde olağanüstü etkileşim ve gerçekçilik sunan SceniX motoru otomotiv tasarımı, görüntüleme, simülasyon, yayın grafikleri, etkileşimli eğitim ve enerji sondajı gibi 3D verilerin analiz edilmesi, kararların verilmesi ve sonuçların gerçek zamanlı olarak alınması gereken endüstrilerdeki geniş aralıkta ticari ve özel uygulamalar için güvenilir bir temel olmuştur.

SceniX motoru, NVIDIA® Quadro® profesyonel grafik çözümlerin gelişmiş olanakları için merkez olmanın yanı sıra, en etkin görüntü yönetimi ve gerçek zamanlı renderlemeyi sunmak üzere sürekli olarak en son GPU yeniliklerinden yararlanır. Uygulamalar piyasaya çıktıklarında, en son SceniX motorunu kullanarak stereo, SDI, 30-bit renk, görüntü dağıtımı ve etkileşimli ışın izleme* gibi özellikleri çabucak ekleyebilirler. SceniX motoru çoğu güncel OpenGL grafik kartı ile çalışıyor olmasına rağmen, Quadro çözümleri ile sinerjisi önde gelen yazılım uygulamalarına tasarım profesyonellerinin güvenebileceği olanakları ve performansı verir.

SceniX, bir NVIDIA hızlandırma motoru olarak, yazılım geliştiricileri tarafından sonuçlarının ileri teknoloji olmaya devam edeceği güveniyle ürünlerinin içerisinde serbestçe kullanılabilir. Scenix motoru, gerek tek başına gerek diğer hızlandırma motorlarından yeni ve uygulamaya hazır özellikleri alarak uygulamalar için Quadro profesyonel grafik çözümlerinde çalıştırıldığında daha da güçlü olan sağlam ve geleceğe kucak açan bir temel sağlar.

 

Görüntü Realtime Technology AG (RTT) ve Autodesk izni ile yayınlanmıştır.

 

Teknik Bilgiler

Eğer SceniX’i uygulamanıza entegre etmek istiyorsanız, daha fazla teknik bilgi için lütfen geliştiriciler sitemizi ziyaret edin.

 

* Güncel sürümde dahil edilmiştir