PC Oyunları

 
 

 
Remember Me

Yayıncı

Capcom

Oyun Web Sitesi

Remember Me

Tür

Aksiyon
Macera

Yayın Tarihi

07-06-2013

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 16

Desteklenen Teknolojiler


Genel Bakış

Remember Me™ oyuncuların, insanların beyinlerine girip anılarını çalma ve hatta değiştirme yeteneğine sahip olan eski bir bellek avcısı Nilin rolünü aldıkları bir 3. şahıs aksiyon macera oyunudur.

Neo-Paris. 2084.

Kişisel anılar artık sayısallaştırılabilir, satın alınabilir, satılabilir ve takas edilebilir. Özel hayat ve kişiler arasındaki yakınlığın son kalıntıları, 21. yüzyılın başlarında korkunç bir hızla büyüyen sosyal ağların doğal sonucu olarak yok olmuştur. Vatandaşlar, yalnızca akıllı teknolojinin sunabileceği konforun karşılığında bu gözetim toplumunu kabul etmiş durumdadır. Bu bellek ekonomisi, toplum içerisindeki bir avuç insana büyük güçler vermektedir.

Remember Me™ oyuncuların, insanların beyinlerine girip anılarını çalma ve hatta değiştirme yeteneğine sahip olan eski bir bellek avcısı Nilin rolünü aldıkları bir 3. şahıs aksiyon macera oyunudur. Nilin'in bilgisinden ve yeteneklerinden korkan yetkililer, onu tutuklayarak belleğini temizlediler. Nilin, hapishaneden kaçtıktan sonra, tek ve son arkadaşının yardımıyla kimliğini yeniden oluşturma misyonu ile yola çıkar. Geçmişine doğru yaptığı bu yolculuk, bu gözetim toplumunu oluşturan insanlar tarafından peşine düşülmesine neden olur.

Özellikler

  • Geleceğimiz hakkında kurgusal, çarpıcı bir görüş - Artırılmış gerçeklik ve bellek sayısallaştırmanın insanların hayatını kontrol altına aldığı Neo-Paris 2084'ü keşfedin.
  • Belirsiz bir geçmişi olan elit bellek avcısı Nilin olarak oynayın - Neo-Paris'te en çok aranan bellek avcısı olun ve hatıralarını çalmak üzere beyinlerine girebilme gücünü yaşayın. Misyonunuzu tamamlamak ve kendi belleğinizi yeniden kazanabilmek için gereksinim duyduğunuz bilgileri insanların beyninden doğrudan alın.
  • Memory Remix - Bu gelişmiş yeni oyun mekaniği, oyunculara Nilin'in güçlerini kullanma ve gerçek zamanlı oyunda insanların belleklerini değiştirme olanağı verir. Bu, karakterlerin kendileri ve çevrelerindeki insanlar hakkındaki görüşlerini tamamen değiştirerek 2084 yılının dünyası için ciddi sonuçlar doğuracak.
  • Mücadele ve keşifin dengeli bir karışımı - Neo-Paris'in sunacağı farklı ortamlarda Nilin'in hem avcı hem de av olarak dövüş sanatlarındaki becerilerini kullanarak yolunuzda ilerleyin!
  • Combo Lab – Remember Me oyunculara Nilin'in oyun sırasında kullandığı komboları tamamen özelleştirme olanağı verir. Oyuncular komboları içinde bulundukları duruma göre hemen uyarlayabilir.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista/XP, Windows 7, Windows 8
İşlemci: Intel® CoreTM 2 Duo 2,4 Ghz veya daha iyisi, AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz veya daha iyisi
Bellek: 2 GB RAM
Sabit Disk Alanı: 9 GB serbest sabit sürücü alanı
Video Kartı: NVIDIA GeForce 8800GTS veya daha iyisi, ATI RadeonTM HD 3850 veya daha iyisi
DirectX: 9.0c veya daha büyük
Ses: Standart ses cihazı

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista®, Windows 7, Windows 8
İşlemci: Intel® CoreTM 2 Quad 2,7 Ghz veya daha iyisi, AMD PhenomTM II X4 3 Ghz veya daha iyisi
Bellek: 4 GB RAM
Sabit Disk Alanı: 9 GB serbest sabit sürücü alanı
Video Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 vya daha iyisi

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Assassin's Creed III
Borderlands 2
Batman: Arkham City
Alice: Madness Returns