quadro

Profesyoneller için Yazılımlar

NVIDIA® profesyonellere NVIDIA® Quadro® profesyonel grafik çözümlerden tam olarak yararlanabilmeleri için özel tasarlanmış yazılımlar sunuyor.

NVIDIA Uygulama Hızlandırma Motorları

NVIDIA® uygulama hızlandırma motorları geliştiricilere ürünlerini yüksek performans olanakları ile güçlendirme fırsatı veren optimize edilmiş yazılım modülleridir. Bu hızlandırma motorları, NVIDIA® Quadro® çözümleri ile bir araya getirildiğinde profesyoneller için gelişmiş yaratma ve araştırma olanakları sunar.

 
NVIDIA SceniX

Görüntü Realtime Technologies AG izni ile yayınlanmıştır.

NVIDIA® SceniX
Günümüzün en zorlu profesyonel gerçek zamanlı 3D grafik uygulamalarının birçoğunun güçlendirilmesi.
NVIDIA SceniX
 
NVIDIA OptiX
NVIDIA® OptiX
Işın izleme tekniklerini kullanan tüm uygulamalar için esnek, yüksek performanslı ışın izleme hızlandırması.
NVIDIA OptiX
 
NVIDIA CompleX
NVIDIA® CompleX
NVIDIA® Quadro® 6000 veya Quadro Plex görsel hesaplama çözümleri ile ekran boyutu olanaklarının genişletilmesi.
NVIDIA CompleX
 

NVIDIA ve mental images çözümleri

NVIDIA ve mental images - mental ray®, mental mill® ve 3D web uygulamaları ve uygulama hizmetlerinin kullanılması için platform ürünü olan RealityServer® dahil olmak üzere yazılımlar ve çözümler.

 
NVIDIA RealityServer
NVIDIA® RealityServer® platformu, NVIDIA® Tesla GPU'larının ve web üzerinden etkileşimli, fotoğraf gerçekliğinde uygulamalar sunarak ürün tasarımcılarına, mimarlara ve kullanıcılara 3D sahneleri çarpıcı bir gerçeklikte kolaylıkla görüntüleme olanağı sunan 3D web hizmetleri yazılımının güçlü kombinasyonudur.
 
iray
iray® dünyanın ilk etkileşimli ve fiziksel olarak doğru, fotoğraf gerçekliğinde renderleme çözümüdür. iray ile kullanıcılar sezgisel, gerçek dünya yaklaşımları kullanarak ve NVIDIA® grafik işlem birimlerinin (GPU'lar) işlem gücü ile sonuçlarını etkileşimli olarak inceleyerek yarattıklarının gerçek hayattakine yakın görüntülerini oluşturabilirler.
 

NVIDIA Quadro Sürücüleri

NVIDIA® Quadro Sürücüleri en iyi performans, kalite ve özellikler kombinasyonunu sağlar. Kritik uygulamalarda daha uzun sistem sürelerini garantilemek üzere 100'den fazla profesyonel uygulamada onaylanan, tek tıklık sürücü kurulumu ve işletme yazılım desteği ile Quadro sürücüleri kurulum, kullanım ve bakımı yönetilmesi kolay süreçler haline getirir.

NVIDIA ve Autodesk

Autodesk® Performans sürücüleri, Quadro profesyonel grafik çözümleri ile ücretsiz olarak yüklenebilir.

 
Autodesk AutoCAD
Autodesk® AutoCAD® performans sürücüsü Quadro profesyonel grafik çözümleri ile bir araya geldiğinde 6 kata kadar daha hızlı AutoCAD performansına olanak verir.
 
Autodesk 3ds Max
Autodesk® 3ds Max® performans sürücüsü Quadro profesyonel grafik çözümleri ile bir araya geldiğinde önemli derecede performans iyileştirmeleri sunabilir.