Quadro

  • QUADRO GRAFİK KARTLARI
  • QUADRO GPU TEKNOLOJİSİ
  • ENDÜSTRİ UYGULAMALARI
Endüstri Çözümleri
TASARIM VE ÜRETİM
Media and Entertainment
Divider

NVIDIA'nın gücü ile üretkenliği hızlandırın

NVIDIA profesyonel grafikler, yenilikçi ürünler veya çığır aşan bir mimari geliştirirken iş akışınızı optimize etmenize ve tasarım uygulamanızın performansını iyileştirmenize yardımcı olur. NVIDIA Quadro® grafik kartları çeşitli masaüstü ve mobil iş istasyonlarında optimum performans sağlar. En yüksek kalite standartlarını karşılayan bu çözümler, tüm büyük OEM'ler ve önde gelen ISV'ler tarafından onaylanmıştır ve önerilmektedir. Ayrıca uzun süreli, sorun giderici sürücü sürümleri ile desteklenmektedirler.

Performansı veya tasarımı ölçeklendirmek için birden çok Quadro ve/veya Tesla® GPU'sunu birleştirin ve NVIDIA Çoklu GPU teknolojisinden faydalanın veya aynı anda, aynı iş istasyonunda işleme/simülasyon gerçekleştirerek iş akışınızı hızlandırın. Yeni çıkan Quadro GP100, CAE simülasyon süresini en aza indirmek için benzersiz masaüstü işlem kapasitesi sunmanın yanı sıra karmaşık ve gerçekçi sahnelerin etkileşimli şekilde görselleştirilmesi için en hızlı performansı sunar. Bu yeni profesyonel GPU ayrıca, üretim yapan kuruluşlar için ayrıntılı öğrenme uygulamaları sağlamak üzere tasarlanmıştır. 4K monitörler gibi yeni teknolojilerin benimsenmesi ve ufukta görünen Sanal Gerçeklik ile birlikte, güçlü ve profesyonel GPU'lara olan ihtiyaç da hiç olmadığı kadar arttı.

Ürün tasarımcıları, mühendisler ve mimarlar artık tasarımları üzerinde çalışırken formlar, malzemeler ve ışıklar ile etkileşim içinde olmak ve nihai ürünleri doğru bir şekilde görüntülemek için NVIDIA Iray fiziksel tabanlı görüntü işleme yazılımından yararlanabilir. Ürün veya bina tasarımınızın gerçek hayattakine benzer bir sunumu ile çalışın ve her bir yinelemenin gerçek dünya ortamında fotoğraf gerçekliğinde nasıl görüneceğine bakın.

Ayrıca, NVIDIA GRID™ teknolojisi uygulamalara ve verilere herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda, neredeyse tüm cihazlardan güvenli erişim sunarak üretim şirketlerinin ve mimarlık, mühendislik, inşaat firmalarının çalışanlarının verimliliğini artırmalarına yardımcı olur. NVIDIA GRID sanallaştırılmış ortamlarda grafik işlem yükünün CPU'dan GPU'ya aktarılmasını sağlayarak bilgi işlem yöneticisinin ilk kez daha fazla kullanıcıya grafik açıdan zengin gerçek gerçek PC deneyimleri sunmasına olanak verir.

NVIDIA gücü ile yazılım uygulamalarınızdan en iyi şekilde yararlanın.

 

CAE İÇİN QUADRO GP100

Tasarım ve üretim aşamalarındaki en karmaşık CAE iş akışları için en kapsamlı çözüm olan NVIDIA Quadro GP100 ile tasarımları daha hızlı piyasaya sürün.

DAHA FAZLA BİLGİ

Quadro GP100 for CAE
 
 
 
Quadro Profesyonel
Görüntüleme Ürünleri

NVIDIA Fiziksel Tabanlı
Renderleme Teknolojisi

Quadro Masaüstü Grafik Kartları
Quadro Mobil Grafik Kartları
Çoklu GPU Teknolojisi
Ekran ve Masaüstü Yönetimi

Endüstri Uygulamaları

Tasarım ve Üretim
Medya ve Eğlence
Bilim ve Tıbbi Görüntüleme
Enerji Araştırma

Kaynaklar

Ürün Literatürü
NVIDIA Haber Bülteni
Quadro Başarı Öyküleri
İletişim

Nereden Alacaksınız

Nereden Quadro Alacaksınız
Masaüstü İş İstasyonları için Quadro
Mobil İş İstasyonları için Quadro
Hepsi Bir Arada İş
İstasyonları için Quadro

Bize Çevrimiçi Ulaşın

NVIDIA Blog NVIDIA Blogu
Facebook Facebook
YouTube YouTube