geforce

NVIDIA GeForce GTX 580M

GeForce GTX 580M – dünyanın en hızlı dizüstü bilgisayarı GPU’su.

Ürün arama…
Hemen Al

Genel Bakış

NVIDIA® GeForce® GTX 580M, rakiplerine göre 6 kata kadar daha fazla performans sunan1 dünyanın en hızlı dizüstü oyun bilgisayarıdır. Bir dizüstü bilgisayarda bugüne kadar yaşanmayan en yoğun oyun deneyimi için yeniden donatılan NVIDIA® GeForce® GTX 580M, önceki nesle göre watt başına %20’ye kadar daha fazla performans sunar2. Direct X 11 ve NVIDIA® PhysX® teknolojisi dahil olmak üzere en iyi oyun teknolojileri ile cephanenizi doldurun. Yalnızca NVIDIA.com adresinden elde edebileceğiniz, GPU’nuzun ömrü boyunca performans optimizasyonları sağlayacak olan en son NVIDIA® GeForce Sürücüleri ile rekabette üstünlüğünüzü koruyun.

6 kata kadar daha hızlı performans ve watt başına %20 daha fazla performans ile dünyanın en hızlı dizüstü oyun bilgisayarı

6 kata kadar daha hızlı performans1 ve watt başına %20 daha fazla performans2 ile dünyanın en hızlı dizüstü oyun bilgisayarı

En zor oyunları kesintisiz çerçeve hızlarında tam HD 1080p çözünürlükte yoğun DX11 efektleri ile oynayın. Daha hızlı çerçeve hızları ile önceki nesle göre watt başına daha da fazla performans ve aynı pil süresi ile daha hızlı çerçeve hızları deneyimi yaşayın.

NVIDIA 3D Vision<sup>™</sup> - dizüstü bilgisayarları için 1 numaralı 3D teknolojisi

NVIDIA 3D Vision - dizüstü bilgisayarları için 1 numaralı 3D teknolojisi

NVIDIA® 3D Vision teknolojisi, 525’ten fazla oyunu otomatik olarak 3D oyun deneyimine dönüştürür. NVIDIA® 3DTV Play yazılımı dizüstü oyun bilgisayarınızı 3D TV’nizdeki en gelişmiş 3D oyun konsoluna dönüştürür.

GeForce GTX ile oyun teknolojisindeki en iyisi

GeForce GTX ile oyun teknolojisindeki en iyisi

NVIDIA® PhysX® teknolojisi ile farkı hissedin ve dinamik, etkileşimli ortamlar ile oyunları hayata geçirin. NVIDIA® SLI® teknolojisi performansınızı ve oyundaki üstünlüğünüzü iki katına çıkarmak için iki GTX GPU’yu bir araya getirirken, GeForce sürücüleri doğrudan NVIDIA.com adresinden GeForce GPU’nuzun ömrü boyunca performans iyileştirmeleri sunar.

1 – Microsoft DX11 DSub11 değerlendirme ölçütü temel alınmıştır.
2 - GeForce GTX 480M ve GeForce GTX 580M arasındaki güç gereksinimleri ve birleşik oyun skorları temel alınmıştır.

Özellikler

Microsoft® DirectX® 11 Desteği

Yeni anahtar API grafik özelliği GPU hızlandırmalı mozaiklemede ultra yüksek performans için tasarlanan Shader Model 5.0 desteği ile DirectX 11 GPU.

NVIDIA® Optimus Teknolojisi1

NVIDIA grafikleri ve Intel Entegre Grafikleri arasında kusursuz olarak arka planda geçiş yaparak film izlerken, web’de gezinirken veya bir 3D oyun oynarken size muhteşem performans ve uzun pil süresi sunar.

GeForce Sürücüleri

NVIDIA® GeForce® GPU’nuzun gücünü ve olanaklarını serbest bırakın. GeForce Sürücüleri dizüstü bilgisayarınızın ömrü boyunca sürekli olarak performans iyileştirmeleri sunar.

NVIDIA® PhysX Teknolojisi

GeForce ile daha dinamik ve gerçekçi bir deneyim için yepyeni bir fiziksel oyun etkileşimine olanak veren NVIDIA® PhysX® teknolojisi için tam destek.

NVIDIA® SLI Teknolojisi

Sektörde öncü NVIDIA® SLI® teknolojisi, iki GeForce GPU’nun paralel olarak çalışmasını sağlayarak günümüzün en sevilen oyunlarında 2 kata kadar daha fazla performans sunar.

NVIDIA® CUDA Teknolojisi2

NVIDIA® CUDA teknolojisi, kod çevrimi gibi en zorlu görevleri hızlandırmak üzere GPU işlemci çekirdeklerinin gücünü serbest bırakarak geleneksel CPU’lara göre inanılmaz performans iyileştirmeleri sağlar.

NVIDIA® 3D Vision Ready3

GeForce GPU’nun NVIDIA 3D Vision desteği, dizüstü bilgisayarlarda sizi tamamen içine alan bir stereoskopik 3D deneyimi yaşatır. NVIDIA 3D Vision, yüksek teknolojili kablosuz gözlükler ve gelişmiş yazılımın bir araya gelmesi ile yüzlerce PC oyununu tam stereoskopik 3D’ye dönüştürür. Ayrıca, 3D filmleri ve 3D dijital fotoğrafları gözlerinizi yuvalarından fırlatacak kristal berraklığında bir kalitede izleyebilirsiniz.

Donanım Video Kod Çözümü Hızlandırma4

Filmler ve videolar için beklenmeyen derecede resim netliği, kesintisiz video, kusursuz renk ve tam görüntü sunan yüksek tanımlı video kod çözümü hızlandırma ve işlem sonrasının bir araya gelmesi.

NVIDIA® 3DTV Play ve HDMI Desteği5

Blu-ray 3D desteği (Blu-ray 3D playback CyberLink, ArcSoft, Corel veya Sonic gibi şirketlerden uyumlu bir oynatıcı yazılımının satın alınmasını gerektirebilir) dahil olmak üzere HDMI, x.v.Color, HDMI Derin Renk ve dijital surround ses desteği. NVIDIA 3D TV Play yazılımı ile dizüstü bilgisayarınızı herhangi bir 3D etkinleştirilmiş TV’ye bağlayın ve 3D oyunlar, resim görüntüleme ve 3D web video aktarımı dahil olmak üzere tüm 3D içeriğinizi büyük ekrana aktarın.

Çift Bağlantılı DVI Desteği

Yüksek Bant Genişliği Dijital İçerik Koruma (HDCP-High-bandwidth Digital Content Protection) desteği ile 2560x1600’e kadar sektörün en büyük ve en yüksek çözünürlüklü düz panel ekranlarını yönetebilir.

1 – Optimus tüm OEM SKU’lar tarafından temin edilmeyebilir. Daha fazla bilgi için üreticiye danışın.
2 – CUDA teknolojisi için uygulama desteği gerektirmektedir.
3 – NVIDIA 3D Vision, NVIDIA 3D Vision gözlük ve 3D Vision-Ready ekran gerektirmektedir. Daha fazla bilgi için www.nvidia.com.tr/3dvision adresine bakın.
4 - Belirli özellikleri kullanmak için desteklenen video yazılımı gerekmektedir. Ayrıntılar için www.nvidia.com.tr adresini ziyaret edin.
5 - R260 sürücüleri ve sonrasında desteklenmektedir.

Teknik Özellikler

NVIDIA GeForce GTX 580M

GPU Motoru Özellikleri

CUDA çekirdeği

384

İşlemci Saat Hızı

1240

Doku Doldurma Hızı (milyar/san)

39.7

Bellek Özellikleri

Bellek Hýzý ( Mhz )

1500

Bellek Arayüzü

256-bit GDDR5

Bellek Bant Genişliği

96

Özellik Desteği

SLI uyumlu

3D Vision

PhysX

Programlama Ortamı

CUDA

DirectX

11.2

OpenGL

4.4

Yol Desteði

PCI-E 2.0

Teknik Özellikler

Maksimum Dijital Çözünürlük

2560x1600

En Yüksek VGA Çözünürlük

2048x1536
 

Hemen Al

Destek

Donanım Desteği

NVIDIA tarafından tasarlanan ve geliştirilen grafik kartlarınız için destek, RMA destekleri, değiştirmeler ve garanti konuları ile NVIDIA ilgilenecektir.
Lütfen burayı tıklayarak NVIDIA GeForce Grafik Kartları müşteri destek sayfasına yönlendirilmeyi bekleyin. Eğer GeForce grafik kartınızı kart ortaklarımızın birinden aldıysanız burayı tıklayın.

Yüklemeler

Drivers

Sürücüler

Ürününüz için en son sürümü veya beta sürücüleri yükleyin

&nbsp;

Ürünün görünümü üreticiye göre değişebilir

&nbsp;
&nbsp;