Geforce

NVIDIA GeForce GTX 570

Başka bir dünya – müthiş performans ve sessiz bir oyun deneyimi için yenilikçi termal tasarım.

Ürün arama…
Hemen Al

Genel Bakış

NVIDIA® GeForce® GTX 570, muhteşem performansı ve yenilikçi termal tasarımı ile daha önceki nesle göre daha da sessiz çalışarak Call of Duty: Black Ops gibi en son oyunlarda uçuruyor. GTX 570, bir GeForce GTX GPU’dan beklemeye alışık olduğunuz gibi, DirectX 11, NVIDIA® Surround, 3D Vision, PhysX® ve SLI® gibi en üst düzey GTX oyun teknolojileri için destek sunar. GeForce GTX 570 – savaş için mükemmel silah.

DirectX 11 için Geliştirildi

DirectX 11 için Geliştirildi

GTX 570, müthiş DirectX 11 mozaikleme performansı sunarak inanılmaz derecede ayrıntılı ortamlar ve karakterler ile gerçekçi oyun dünyasına girmenize olanak verir.

Surround Oyun

Surround Oyun

NVIDIA Surround teknolojisi ile üç ekranda panoramik oyun deneyimi yaşamak için GTX 570’in SLI’deki grafik gücünden yararlanın.

3D’de Oynayın

3D’de Oynayın

Ekranınızın sınırlarını aşın ve NVIDIA® 3D Vision oyun, video ve fotoğraf teknolojisi ile yeni bir boyuta geçin.

Özellikler

Microsoft® DirectX® 11 Desteği

Yeni anahtar API grafik özellği GPU hızlandırmalı mozaiklemede ultra yüksek performans için tasarlanan Shader Model 5.0 desteği ile DirectX 11 GPU.

NVIDIA® 3D Vision Ready1

NVIDIA 3D Vision için GeForce GPU desteği, PC’nizde sizi tamamen içine alan bir stereoskopik 3D deneyimi yaşatır. 3D Vision, yüksek teknolojili kablosuz gözlükler ve gelişmiş yazılımın bir araya gelmesi ile yüzlerce PC oyununu tam stereoskopik 3D’ye dönüştürür. Ayrıca, 3D filmleri ve 3D dijital fotoğrafları gözlerinizi yuvalarından fırlatacak kristal berraklığında bir kalitede izleyebilirsiniz.

NVIDIA® 3D Vision Surround Ready2

NVIDIA 3D Vision ve SLI teknolojileri ile en son “oyunun içinde” deneyimi için oyunlarınızı tam stereoskopik 3D’de üç ekrana yayın. NVIDIA® Surround stereo olmayan ekranlarda da üç ekranda oyun olanağını destekler.

NVIDIA SLI® Teknolojisi3

Sektörde öncü NVIDIA SLI teknolojisi, dünyanın bir numaralı çözümü için şaşırtıcı performans ölçekleme sunar.

NVIDIA PhysX® Teknolojisi

GeForce ile daha dinamik ve gerçekçi bir deneyim için yepyeni bir fiziksel oyun etkileşimine olanak veren PhysX teknolojisi desteği.

NVIDIA® CUDA Teknolojisi

CUDA teknolojisi kod çevrimi, fizik simülasyonu, ışın izleme ve daha fazlası gibi en zorlu görevleri hızlandırmak üzere GPU işlemci çekirdeklerinin gücünü serbest bırakarak geleneksel CPU’lara göre inanılmaz performans iyileştirmeleri sağlar.

32x Kenar Yumuşatma Teknolojisi

32 kata kadar örnek hızlarda, şimşek hızında yüksek kaliteli kenar yumuşatma özelliği pürüzlü kenarları yok eder.

NVIDIA® PureVideo® HD Teknolojisi4

Filmler ve videolar için benzeri olmayan resim netliği, kusursuz video, doğru renkler ve hassas görüntü ölçekleme sunan yüksek tanımlı video kod çözümü hızlandırma ve çekim sonrası işlemlerin bir araya gelmesi.

PCI Express 2.0 Desteği

En geniş desteği sağlamak üzere mevcut PCI Express anakartlar ile geri uyumluluğu koruyarak bant genişliğinin en gerekli olduğu oyunlar ve 3D uygulamalar için en yüksek veri transferi hızlarını sunan yeni PCI Express 2.0 bus mimarisi için tasarlandı.

Çift Bağlantılı DVI Desteği

Yüksek Bant Genişliği Dijital İçerik Koruma (HDCP-High-bandwidth Digital Content Protection) desteği ile 2560x1600’e kadar sektörün en büyük ve en yüksek çözünürlüklü düz panel ekranlarını yönetebilir.

HDMI Desteği5

GPU ile hızlandırılan Blu-ray 3D desteği, x.v.Color, HDMI Derin Renk ve 7.1 dijital surround ses dahil olmak üzere HDMI desteği.

1 – NVIDIA 3D Vision, NVIDIA 3D Vision gözlük ve 3D Vision-Ready monitör gerektirmektedir. Daha fazla bilgi için www.nvidia.com.tr/3dvision adresine bakın.
2 – NVIDIA 3D Vision Surround, NVIDIA SLI konfigürasyonunda iki veya daha fazla grafik kartı, 3D Vision gözlük ve üç uygun 3D Vision-Ready ekran gerektirmektedir. Daha fazla bilgi için www.nvidia.com.tr/surround adresine bakın.
3 – Bir GeForce GTX 550 Ti GPU, aynı çerçeve bellek büyüklüğünde diğer bir GeForce GTX 550 Ti GPU ile eşleştirilmelidir (grafik kart üreticisi farklı olabilir). SLI yeterli sistem soğutması ve uyumlu bir güç kaynağı gerektirmektedir. Daha fazla bilgi ve SLI Onaylı bileşenlerin listesi için //uk.geforce.com/whats-new/sli adresini ziyaret edin.
4 – Belirli özellikler için desteklenen video yazılımları gerekmektedir. Ayrıntılar için www.nvidia.com.tr adresini ziyaret edin.
5 – Blu-ray 3D playback CyberLink, ArcSoft, Corel veya Sonic şirketlerinden uyumlu yazılım oynatıcı satın almayı gerektirmektedir. 3D oyun, resim görüntüleme ve 3D web video akışına olanak veren NVIDIA 3DTV Play yazılımı ile GPU’nuzu tam 3D kapasitesine yükseltin. Ayrıntılar için www.nvidia.com.tr/3dtv adresine bakın.

Teknik Özellikler

NVIDIA GeForce GTX 570

GPU Motoru Özellikleri

CUDA çekirdeği

480

İşlemci Saat Hızı

1464

Grafik Saat Hızı ( Mhz )

732

Doku Doldurma Hızı (milyar/san)

43.9

Bellek Özellikleri

Bellek Hýzý ( Mhz )

1900

Bellek Hızı

1280

Bellek Arayüzü

320-bit GDDR5

Bellek Bant Genişliği

152

Özellik Desteği

SLI uyumlu

SLI tipi

3 -way

Purevideo

3D Vision

PhysX

Programlama Ortamı

CUDA

DirectX

11

OpenGL

4.1

Yol Desteði

PCI-E 2.0 x 16

Teknik Özellikler

Maksimum Dijital Çözünürlük

2560x1600

En Yüksek VGA Çözünürlük

2048x1536

Ortam Bağlantısı

  • Mini HDMI
  • İki adet Çift Bağlantılı DVI

Çoklu Monitör

HDCP

HDMI

HDMI için ses giriþi

Internal

Standart Grafik Kartı Boyutları

Yükseklik

4.376 inç Inches

Uzunluk

10.5 inç Inches

Genişlik

Çift yuva

Isı ve Güç Özellikleri

Maksimum GPU Sıcaklığı (c)

97

Enerji Tüketimi

219

Önerilen Minimum Sistem Gücü (W)

550

Destekleyici Güç Konnektörleri

6-pin x2
 

Hemen Al

Destek

Donanım Desteği

NVIDIA tarafından tasarlanan ve geliştirilen grafik kartlarınız için destek, RMA destekleri, değiştirmeler ve garanti konuları ile NVIDIA ilgilenecektir.
Lütfen burayı tıklayarak NVIDIA GeForce Grafik Kartları müşteri destek sayfasına yönlendirilmeyi bekleyin. Eğer GeForce grafik kartınızı kart ortaklarımızın birinden aldıysanız burayı tıklayın.

Yüklemeler

Drivers

Sürücüler

Ürününüz için en son sürümü veya beta sürücüleri yükleyin

 

Ürünün görünümü üreticiye göre değişebilir