Geforce

NVIDIA GeForce GT 520

NVIDIA GeForce® GT 520 gücü ile fotoğraflarınızı ve HD videolarınızı hızlandırın, PC’nizi 3D yapın, DX11 oyunları oynayın ve HTML5 GPU ile hızlandırılan sunuculardan en iyi şekilde yararlanın.

Ürün arama…
Hemen Al

Genel Bakış

Hayat hızla akıyor. PC’niz de hızlanmalı. GeForce® GT 520 gücü ile fotoğraflarınızın ve HD videolarınızın düzenlenmesini hızlandırın, Blu-Ray 3D filmlerin içine girin ve en son DX11 oyunları oynayın. Google Chrome ve Internet Explorer® 9 gibi HTML5 GPU ile hızlandırılan sunucular ile daha zengin bir web deneyiminin keyfini çıkarın.

Fotoğraflarınızı ve HD Videolarınızı Hızlandırın

Fotoğraflarınızı ve HD Videolarınızı Hızlandırın

En zor ve yoğun işlerinizi hızlandırın. GeForce® GT 520 gücü ile 1080p çevrimiçi videoların keyfini çıkarın, yüksek çözünürlükte fotoğrafları anında elde edin ve en sevdiğiniz çoklu ortam uygulamalarını güçlendirin. Google Chrome ve Internet Explorer® 9 gibi HTML5 GPU ile hızlandırılan sunucular ile daha zengin bir web deneyiminin keyfini çıkarın.

PC’nizi 3D Yapın

PC’nizi 3D Yapın

Ekranınızın sınırlarını aşın. Kendinizi gözlerinizi yuvalarından fırlatan Blu-Ray 3D filmlerin içinde bulun, fotoğraflarınızı görüntüleyin ve düzenleyin, web’de gezinin – hepsi de stereoskopik 3D olarak.

DirectX 11 Oyunlar Oynayın

DirectX 11 Oyunlar Oynayın

Gözlerinizin neler kaçırdığına bakın. En son DX11 oyunlarında canlı karakterler ile inanılmaz arazi ve oyun ortamları yaşayın.

Özellikler

Microsoft® DirectX® 11 Desteği

Yeni anahtar API grafik özellği GPU hızlandırmalı mozaiklemede ultra yüksek performans için tasarlanan Shader Model 5.0 desteği ile DirectX 11 GPU.

Blu-Ray 3D Desteği1

Aktif obtüratör gözlük ve pasif polarize ekranlar dahil olmak üzere, 1080p Blu-Ray 3D diskler için kusursuz destek ile evinizde HDMI üzerinden uyumlu herhangi bir 3D görüntüleme sistemine sinema kalitesinde 3D olanağı elde edin.

Donanım Video Kod Çözümü Hızlandırma2

Filmler ve videolar için beklenmeyen derecede resim netliği, kesintisiz video, kusursuz renk ve tam görüntü sunan yüksek tanımlı video kod çözümü hızlandırma ve işlem sonrasının bir araya gelmesi.

TrueHD ve DTS-HD Ses Veri Akışı Desteği

TrueHD ve DTS-HD ile geliştirilmiş kayıpsız çok kanallı HD ses kodekleri için tam destek, salonunuza üst düzey bir kaydın zengin sesini getirir.

NVIDIA® CUDA Teknolojisi

CUDA teknolojisi kod çevrimi, fizik simülasyonu, ışın izleme ve daha fazlası gibi en zorlu görevleri hızlandırmak üzere GPU işlemci çekirdeklerinin gücünü serbest bırakarak geleneksel CPU’lara göre inanılmaz performans iyileştirmeleri sağlar.

NVIDIA PhysX® Teknolojisi

GeForce ile daha dinamik ve gerçekçi bir deneyim için yepyeni bir fiziksel oyun etkileşimine olanak veren PhysX teknolojisi desteği.

HDMI Çıkışı

HDMI çıkışı desteği, tek bir kablo ile HDTV’nize yüksek tanımlı video ve ses sinyallerinin gönderilmesine olanak verir.3

Çift Bağlantılı DVI Desteği

Yüksek Bant Genişliği Dijital İçerik Koruma (HDCP-High-bandwidth Digital Content Protection) desteği ile 2560x1600’e kadar sektörün en büyük ve en yüksek çözünürlüklü düz panel ekranlarını yönetebilir.

PCI Express 2.0 Desteği

En geniş desteği sağlamak üzere mevcut PCI Express anakartlar ile geri uyumluluğu koruyarak bant genişliğinin en gerekli olduğu oyunlar ve 3D uygulamalar için en yüksek veri transferi hızlarını sunan yeni PCI Express 2.0 bus mimarisi için tasarlandı.

1 - NVIDIA 3D Vision, NVIDIA 3D Vision gözlük ve 3D Vision-Ready ekran gerektirmektedir. Daha fazla bilgi için www.nvidia.com.tr/surround adresine bakın.
2 - Belirli özellikler için desteklenen video yazılımları gerekmektedir. Ayrıntılar için www.nvidia.com.tr adresini ziyaret edin.
3 - Yalnızca R260 veya sonrasında desteklenmektedir.

Teknik Özellikler

NVIDIA GeForce GT 520

GPU Motoru Özellikleri

CUDA çekirdeği

48

İşlemci Saat Hızı

1620

Grafik Saat Hızı ( Mhz )

810

Doku Doldurma Hızı (milyar/san)

6.5

Bellek Özellikleri

Bellek Hýzý ( Mhz )

900

Bellek Hızı

1024

Bellek Arayüzü

64-bit DDR3

Bellek Bant Genişliği

14.4

Özellik Desteği

Purevideo

3D Vision

PhysX

Programlama Ortamı

CUDA

DirectX

11

OpenGL

4.1

Yol Desteði

PCI-E 2.0 x 16

Teknik Özellikler

Maksimum Dijital Çözünürlük

2560x1600

En Yüksek VGA Çözünürlük

2048x1536

Ortam Bağlantısı

  • HDMI
  • VGA (isteğe bağlı)
  • Çift Bağlantılı DVI

Çoklu Monitör

HDCP

HDMI

HDMI için ses giriþi

Internal

Standart Grafik Kartı Boyutları

Yükseklik

2.7 inç Inches

Uzunluk

5.7 inç Inches

Genişlik

Tek yuvalı

Isı ve Güç Özellikleri

Maksimum GPU Sıcaklığı (c)

102

Enerji Tüketimi

29

Önerilen Minimum Sistem Gücü (W)

300
 

Hemen Al

Destek

Donanım Desteği

NVIDIA tarafından tasarlanan ve geliştirilen grafik kartlarınız için destek, RMA destekleri, değiştirmeler ve garanti konuları ile NVIDIA ilgilenecektir.
Lütfen burayı tıklayarak NVIDIA GeForce Grafik Kartları müşteri destek sayfasına yönlendirilmeyi bekleyin. Eğer GeForce grafik kartınızı kart ortaklarımızın birinden aldıysanız burayı tıklayın.

Yüklemeler

Drivers

Sürücüler

Ürününüz için en son sürümü veya beta sürücüleri yükleyin

 

Ürünün görünümü üreticiye göre değişebilir