geforce

NVIDIA GeForce 410M

NVIDIA® GeForce® 410M GPUs muhteşem grafik performansı ve ve multimedya olanakları sunuyor.

Ürün arama…
Hemen Al

Genel Bakış

GeForce 410M GPU’ları, muhteşem görseller ve Windows 7 uyumluluğu ile entegre grafiklere göre 10 kat daha fazla performans sunuyors¹.

Entegre Grafiklere Göre 10 Kata Kadar Daha Fazla Performans

Entegre Grafiklere Göre 10 Kata Kadar Daha Fazla Performans

GeForce 410M GPU’lar, The Sims 3 gibi en popüler oyunları oynarken veya HD filmler izlerken bilgisayar deneyiminizi hızlandırır.

Windows 7’den En İyi Şekilde Yararlanın

Windows 7’den En İyi Şekilde Yararlanın

GeForce 410M GPU’lar, Windows 7’nin yeni GPU hızlandırmalı görsel olanakları ve özelliklerinin tadını tam anlamıyla çıkarmanıza olanak verir. Videonuzu otomatik olarak taşınabilir cihaza aktaran yeni sürükleyip bırakma ve yeniden kodlama özelliğinin keyfini çıkarın.

Daha Uzun Süre Gezinin

Daha Uzun Süre Gezinin

GeForce 410M GPU’lar, önceki nesil dizüstü bilgisayarı grafiklerine göre daha az güç tüketerek web’de gzinmeniz, e-posta yazmanız, ya da kelime işlem uygulamalarını kullanmanız için daha fazla zaman verir. NVIDIA® PureVideo® HD teknolojisi ile daha uzun pil süresine yardımcı olarak, fan gürültüsünü azaltarak ve çoklu işlem için CPU’yu serbest bırakarak video oynatma işini GPU’ya bırakın.

1 – Intel Entegre GM45 ile karşılaştırıldı

Özellikler

DirectX 10.1 Desteği

Shader Model 4.1 özelliğine sahip DirectX 10.1 ince doku ayrıntıları, yüksek dinamik aralıkta ışıklandırma ve görsel özel efektleri destekler.

NVIDIA® Optimus Teknolojisi1

NVIDIA grafikleri ve Intel Entegre Grafikleri arasında kusursuz olarak arka planda geçiş yaparak film izlerken, web’de gezinirken veya bir 3D oyun oynarken size muhteşem performans ve uzun pil süresi sunar.

NVIDIA® GeForce Sürücüleri

NVIDIA® GeForce® GPU’nuzun gücünü ve olanaklarını serbest bırakın. GeForce Sürücüleri dizüstü bilgisayarınızın ömrü boyunca sürekli olarak performans iyileştirmeleri sunar.

CUDA Teknolojisi

NVIDIA® CUDA teknolojisi, kod çevrimi gibi en zorlu görevleri hızlandırmak üzere GPU işlemci çekirdeklerinin gücünü serbest bırakarak geleneksel CPU’lara göre inanılmaz performans iyileştirmeleri sağlar.

HDMI 1.4a ve Blu-Ray 3D Desteği

GeForce ile güçlendirilen dizüstü bilgisayarınızı HDMI 1.4a ile HD etkinleştirilmiş herhangi bir TV'ye bağlayın ve en son Blu-Ray 3D filmleri çarpıcı 1080p çözünürlüklerde izleyin.

Yüksek Tanımlı Ses Veri Akışı2

Dolby TrueHD ve DTS-HD formatları dahil olmak üzere Yüksek Tanımlı ses veri akışı için tam destek.

Donanım Video Kod Çözümü Hızlandırma3

Filmler ve videolar için beklenmeyen derecede resim netliği, kesintisiz video, kusursuz renk ve tam görüntü sunan yüksek tanımlı video kod çözümü hızlandırma ve işlem sonrasının bir araya gelmesi.

PCI Express 2.0 Desteği

En geniş desteği sağlamak üzere mevcut PCI Express anakartlar ile geri uyumluluğu koruyarak bant genişliğinin en gerekli olduğu oyunlar ve 3D uygulamalar için en yüksek veri transferi hızlarını sunan yeni PCI Express 2.0 bus mimarisi için tasarlandı.

Çift Bağlantılı DVI Desteği

Yüksek Bant Genişliği Dijital İçerik Koruma (HDCP-High-bandwidth Digital Content Protection) desteği ile 2560x1600’e kadar sektörün en büyük ve en yüksek çözünürlüklü düz panel ekranlarını yönetebilir.

1 – Optimus tüm OEM SKU’lar tarafından temin edilmeyebilir. Daha fazla bilgi için üreticiye danışın.
2 – CUDA teknolojisi için uygulama desteği gerektirmektedir.
3 – Belirli özellikleri kullanmak için desteklenen video yazılımı gerekmektedir. Ayrıntılar için www.nvidia.com.tr adresini ziyaret edin.

Teknik Özellikler

NVIDIA GeForce 410M

GPU Motoru Özellikleri

CUDA çekirdeği

48

İşlemci Saat Hızı

1150

Bellek Özellikleri

Bellek Hýzý ( Mhz )

800

Bellek Hızı

512

Bellek Arayüzü

64-bit GDDR3

Özellik Desteği

Purevideo

PhysX

Programlama Ortamı

CUDA

DirectX

11

OpenGL

4.1

Yol Desteði

PCI-E 2.0

Teknik Özellikler

Maksimum Dijital Çözünürlük

2560x1600

En Yüksek VGA Çözünürlük

2048x1536

Ortam Bağlantısı

  • VGA
  • HDMI
  • Tek Link DVI
  • İki adet Çift Bağlantılı DVI
  • DisplayPort

Çoklu Monitör

HDCP

HDMI

 

Hemen Al

Destek

Donanım Desteği

NVIDIA tarafından tasarlanan ve geliştirilen grafik kartlarınız için destek, RMA destekleri, değiştirmeler ve garanti konuları ile NVIDIA ilgilenecektir.
Lütfen burayı tıklayarak NVIDIA GeForce Grafik Kartları müşteri destek sayfasına yönlendirilmeyi bekleyin. Eğer GeForce grafik kartınızı kart ortaklarımızın birinden aldıysanız burayı tıklayın.

Yüklemeler

Drivers

Sürücüler

Ürününüz için en son sürümü veya beta sürücüleri yükleyin

 

Ürünün görünümü üreticiye göre değişebilir