PC Oyunları

 
 

 

Yayıncı

Grinding Gear Games

Oyun Web Sitesi

Path of Exile

Tür

Aksiyon
MMO

Yayın Tarihi

01-11-2012

Çoklu Oyuncu

Evet

Genel Bakış

Karanlık Wraeclast kıtasında hayatta kalma mücadelesi veren bir Sürgünsünüz ve ve size yanlış yapanlardan intikamınızı almak için savaşıyorsunuz. Üst düzey oyuncular tarafından geliştirilen Path of Exile, karanlık bir fantazi dünyasında geçen çevrimiçi bir RPG oyunudur. Sezgiye dayalı aksiyon, güçlü malzemeler ve karakter özelleştirmeye odaklı bir oyun olan Path of Exile, tamamen ücretsizdir ve hiçbir zamanda ödeme gerektirmeyecektir.


Temel Özellikler


Özgürlük. Güç. İntikam.

Uygunsuz davranışlarınız nedeniyle sürüldüğünüz karanlık ve kötü Wraeclast dünyasında Duelist, Witch, Ranger, Templar, Marauder, Shadow veya yeni eklenen Scion sınıfında oynayacaksınız. Terk edilmiş kıyılarından harap Sarn şehrine kadar, Wraeclast'ı keşfedin ve sizi bekleyen tarihi sırları ortaya çıkarın.

Sınırsız Karakter Özelleştirme

Satılabilir değerli taşlar ve dev pasif beceri ağacımızdan yüzlerce benzersiz beceri kombinasyonu oluşturun ve özelleştirin. Kendi güç, savunma ve imha kombinasyonunuzu oluşturmak için değerli taşları bir araya getirin, destekleyin ve tetikleyin.

Öldüren Cazibe

Path of Exile oyununda hep malzemeler var. Gizemli özellikleri olan sihirli, nadir bulunan ve benzeri olmayan malzemeleri bulun, toplayın ve satın. Daha sonra da sahip olduğunuz bu en ölümcül kombinasyonlar ile karakterinizi özelleştirin.

Acımasız Rekabet Oyunu

PvP turnuva sezonlarında oynayın ve tüm dünyada tanınmak için bayrak olayları yakalayın. Değerli ödüller kazanmak için ayrı oyun dünyaları olarak çalışan ve her biri kendi basamaklarına ve ekonomisine sahip Günlük Liglerde ve Yarış Etkinliklerinde rekabet edin.

Adil Oyun. Kazanmak için Ödemeyeceksiniz.

Tüm oyuncular için adil bir oyu alanı yaratma taahhütümüz var. Path of Exile oyununda gerçek para harcayarak oyunda avantaj elde edemezsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows XP SP3/Vista/Windows 7/8
İşlemci x86 uyumlu 1.4GHz veya daha hızlı işlemci
Bellek 2 GB RAM
Grafikler NVIDIA GeForce 7800 GT veya ATI Radeon X1950 Pro veya daha iyisi
DirectX Versiyon 9.0c
Geniş bant internet bağlantısı
Sabit Sürücü 5 GB kullanılabilir alan

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Assassin's Creed IV Black Flag
Assassin's Creed III
AION
Alice: Madness Returns