PC Oyunları

 
 

 

Oyun Web Sitesi

Paragon

Tür

Aksiyon

Yayın Tarihi

16-08-2016

Çoklu Oyuncu

Evet

Genel Bakış

Agora. En iyilerin mücadele etmeye geldiği yer. Zamanı geldiğinde gerekeni yapacak gücünüz var mı? Birlikte durabilecek misiniz? Rakiplerinizden öne çıkabilecek misiniz? Sadece Agora’da zafer kazanan Kahramanlar, Paragon olabilir.

Gears of War ve Unreal Tournament’ın yaratıcısı Epic Games tarafından geliştirilen Paragon, üçüncü şahıs aksiyonun vahşiliği ile bir MOBA'nın derin stratejik seçeneklerini birleştirmesiyle rekabet üstünlüğüne sahip bir 5v5 MOBA oyunu.

Her bir karşılaşma, savaşın akışını değiştirebilecek kendine özgü tasarımı ve oyun tarzı ile Kahramanların epik bir çarpışması. Gideon, uzayda kozmik bir yarık açıyor ve düşmanlarına meteorlar yağdırıyor. Muriel, müttefiklerine kalkan ve ilham olmak için arenayı uçarak geçiyor. Murdock, her yere adalet dağıtmak için Ultimate’ı ortaya çıkarıyor. Her hafta tanıtılan yeni bir Kahraman ile Paragon, yeni oyuncular ve aynı şekilde tecrübeliler için sonsuz fırsatlar sunuyor.

Tüm Kahramanlar, her zaman ücretsiz. Paragon, her oyuncunun para harcamadan rekabet edebileceği ve kazanabileceği şekilde tasarlandı. Kartlar ise sadece oyun oynayarak kazanılabiliyor. Zorlu Görevlerle ancak en üst beceri düzeylerine erişmeye cesareti olanlar başa çıkabilir. Kahramanlık düzeyinizi artırdıkça yeni kart paketleri, benzersiz mücadeleler ve değerli ödüllerin de kilidini açarsınız.

Hemen ücretsiz Paragon açık betayı oynayın.

Şimdi tam zamanı. Mücadele başlasın.


Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 ve üzeri
İşlemci Intel Core i5 2,5 Ghz
Bellek 4 GB RAM
Ekran Kartı GeForce GTX 460

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm