PC Oyunları

 
 

 

Yayıncı

Robot Entertainment

Oyun Web Sitesi

Orcs Must Die! Unchained

Tür

Aksiyon
Macera
Atış Oyunları (FPS)
Çevrimiçi Çoklu Oyuncu

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

Genel Bakış

Orcs Must Die! Unchained, kahraman ekiplerin tarihi kalelere saldırmak ve onları savunmak için kıyasıya mücadele ettiği hızlı tempolu bir Kale Kuşatma aksiyon oyunudur.

Orcs Must Die! Unchained, kahraman ekiplerin tarihi kalelere saldırmak ve onları savunmak için kıyasıya mücadele ettiği hızlı tempolu bir Kale Kuşatma aksiyon oyunudur. Orcs Must Die! oyununda ilk kez oyuncuların oluşturduğu takımlar savaşın her iki tarafından da sorumlu -- düşman saldırısını durdurmak için tuzaklar kuruyorlar VE düşman savunmasına karşı kendi ordularını oluşturuyorlar.

Orcs Must Die! Unchained, Orcs Must Die! 2 finalinden yıllar sonra kendinden önceki mizahi fantezi oyunların tanıdık dünyasında geçiyor. Önlerindeki onlarca yeni vadiyi ve sihirli dünyayı keşfeden kahramanlar, bu değerli geçitlerin kontrolünü ele geçirmek için çok uzak yerlerden geldi. Orcs Must Die! 2 sonrasındaki yıllarda, War Mage and Sorceress bir zamanların kudretli Düzenini yeniden kurmuştur. Yeni düşmanları Unchained, daha önce iki kez bozguna uğratılan sersem topluluk değil, güçlü kahramanlar tarafından yönetilen düzenli bir ordudur.

Özellikler

  • Saldır ve Savun - Gerilim dolu Kale Kuşatma aksiyonu sizi rekabetin yoğun olduğu bir kuşatma mücadelesinin içine atar. Emrinizdekileri düşman kalesine doğru salın ve düşmanlarınızı ufalamak, ezmek, yakmak ve yok etmek için aşılamaz tuzaklar kurun. Takımınız başarıya ulaşmak için iki tarafın taktiklerini de öğrenmelidir.
  • Kahramanını Seç - Onlarca farklı ve güçlü kahraman tüm beceri seviyelerinde derin oyun seçenekleri sunar. War Mage ve Sorceress adlı eski arkadaşlar Blackpaw, Midnight, Stinkeye ve Bloodspike gibi yeni düşman kahramanlar ile karşılaşmak üzere geri dönüyor. Oyuncular ister kudret ve görkemi ister rezillik ve hainliği seçsin, herkes için bir kahraman vardır.
  • Topla ve Özelleştir - Güçlü kahramanlar, iyi silahlar, aldatıcı tuzaklar ve acımasız itaatkarlar toplayın ve yükseltin. Geniş çeşitlilikte seçeneklerden bir cephane oluşturun ve her karşılaşma için özel bir strateji geliştirin. Sürekli olarak yeni kahramanlar, silahlar, tuzaklar ve itaatkarlar eklenir, saldırı ve savunma gücünüz durmadan gelişir!

Sistem Gereksinimleri

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7/8
İşlemci Intel Core i5-2320 3.0GHz (veya daha iyisi)
Bellek 6GB RAM (veya daha iyisi)
Sabit Disk 10GB boş sabit disk alanı

Önerilen GPU 1GB VRAM ile GeForce GTX 555 (veya daha iyisi) "Death Physics Quality & "Video Quality" ayarı "Medium" ve "Audio Emitter Limit" ayarı "High".

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm