PC Oyunları

 
 

 

Tür

Macera

Yayın Tarihi

14-07-2016

Tek Oyuncu

Evet

Desteklenen Teknolojiler


Genel Bakış

VR Funhouse’a yakından bakın! VR Funhouse, oyun severleri eğlence ve oyuna doyacakları bir sanal karnavala davet ediyor. Son güncellemeyle beraber VR Funhouse, VR’de inanılmaz eğlence olanakları sunan değişiklikleri artık destekliyor.

Atış poligonu tabancanızı hafif makineli tüfekle değiştirin, köstebeğin saçını ateşe verin ya da VR’da en sevdiğiniz karnaval mini oyununu oluşturun. VR Funhouse değişiklik yapmak için sonsuz olanaklar sunar.

Oyun Özellikleri

Modifikasyon desteğinin yanı sıra, VR Funhouse sanal karnaval ortamında 7 mini oyun içeren bir paket sunuyor:

  • Atış poligonunda bir çift tabancayla atış yeteneğinizi sınayın veya topu kullanarak hareketli hedefleri vurmaya çalışın. Bu oyunlar, hareketlerinizin çevredeki etkilerini görebilmenizi sağlayan ve yaygın parçalanma efektleri oluşturan PhysX motoruna sahiptir.
  • Su tabancaları ve yeşil yapışkan madde ile palyaçoları vurun veya yay ve alevli ok kullanarak hedeflere atış yapın. Bu oyunlar NVIDIA FleX ve Flow teknolojilerini içerir: Cloth, Fluids ve Fire. Cloth, gerçekçi perdeler ve flamalar sunar. Fluids, oyuncu bir palyaçoyu yapışkan maddeyle patlattığında gerçekçi bir sıvı görselliği sağlar. Flow ise, okunuzun ucunu yakarak yayınızla atarken gerçekçi ve hacimli alev simülasyonları sunar.
  • Mole Boxing ve Whack-A- Mole oyunlarında eğlenceli ve komik görünümlü köstebekler bulabilirsiniz. Bu köstebeklere vurmak hiç de zor değil. Bu oyunlar gerçekçi saç ve kürk dokularını simüle eden ve işleyen NVIDIA HairWorks teknolojisini sergiler.
  • VR Funhouse, performansı iyileştirmek ve görüntü kalitesini en üst düzeye çıkarmak için gelişmiş NVIDIA VRWorks grafik özelliklerinden yararlanır. VR SLI, grafikleri işlemek için iki GPU’nun paralel çalışmasını sağlar; bir GPU sağ göze yönelik grafikleri işlerken diğer GPU ise sol göze yönelik grafikleri işler. PhysX için de 3. bir GPU’ya sahip olan VR Funhouse, harika grafikler ve fizik eğlence deneyimi sunar.
  • VRWorks, Çok Çözünürlüklü Gölgelendirme, yalnızca gözlerinizin görebileceği alanlardaki tam ayrıntıları akıllı bir şekilde işleyerek VR Funhouse performansını artırır.

VR Funhouse Mod Kit & Source

Modder’lar VR Funhouse Mod Kit’i indirip yaratıcılıklarını ortaya koyarak kendi modifikasyonlarını herkesle paylaşabilir.

Oyun geliştiriciler VR Funhouse kaynak kodunun tamamına Github’dan ulaşabilir ve Unreal Engine 4 ve VR Funhouse’a entegre edilmiş güçlü NVIDIA GameWorks, PhysX ve VRWorks teknolojisini kullanarak kendi oyunlarını oluşturabilir.


Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

VR HMD HTC Vive ile uyumludur
Düşük Grafik Ayarı GeForce GTX 1060 GeForce GTX 980 Ti GeForce GTX TITAN X GeForce GTX 1070
Orta Grafik Ayarı GeForce GTX 1080
Grafikler için ayrılmış bir GPU GeForce GTX 1080 veya daha üst model SLI ile GeForce GTX 980Ti veya daha üst model
PhysX için ayrılmış bir GPU GeForce GTX 980Ti veya daha üst model

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm