Haber Odası

Haber Odası

Halkla İlişkiler

(Bu irtibat kişilerinin sadece basın ve analistlere yönelik olduğunu unutmayın, bu adreslerde teknik destek verilmemektedir. Teknik destek için lütfen buraya tıklayın).

BASIN BÜLTENLERİ


Tüm Oyuncular İçin Büyük Bir Hamle: NVIDIA GeForce GTX 1060'ı Duyurdu

TÜRKİYE, İstanbul—7 Temmuz 2016—NVIDIA bugün, Pascal™ oyun GPU'su ailesine, iki ay önceki lansmanlarının ardından hız ve güç verimliliğinde rekorlar kıran GTX 1080 ve1070 ürünlerini tamamlayan NVIDIA® GeForce® GTX 1060 grafik kartını ekledi.

Dünya Genelindeki PC Üreticileri NVIDIA'nın VR-Ready PC'ler ve Eklenti Kartlar Sunmasını Destekliyor

TÜRKİYE—İstanbul—4 Ocak 2016—NVIDIA bugün, oyuncuların sanal gerçeklik deneyimlerinde gezinmesine yardımcı olacak bir VR-ready programını duyurdu.

NVIDIA Announces Financial Results for Third Quarter Fiscal 2016

SANTA CLARA, Calif.—Nov. 5, 2015—NVIDIA (NASDAQ: NVDA) today reported record revenue for the third quarter ended October 25, 2015, of $1.305 billion, up 7 percent from $1.225 billion a year earlier, and up 13 percent from $1.153 billion in the previous quarter.

NVIDIA GRID 2.0 Geniş Sektör Desteği ile Lanse Ediliyor

TÜRKİYE, İstanbul—31 Ağustos 2015—NVIDIA bugün, sanal olarak bağlı tüm cihazlarda grafik açıdan en yoğun uygulamaları dahi sunma olanağı ile sektörde geniş destek alan NVIDIA® GRID™ 2.0 ürününü duyurdu.

NVIDIA Oturma Odanız İçin İlk Eğlence Cihazını Piyasaya Çıkardı

TÜRKİYE, İstanbul—3 Mart 2015—NVIDIA bugün, evde video, müzik, uygulamalar ve muhteşem oyunlar sunan dünyanın ilk Android™ TV konsolu NVIDIA® SHIELD™ cihazını duyurdu.

NVIDIA Hearthstone®: Heroes of Warcraft™ Pro/AM Turnuvasını Duyurdu

TÜRKİYE, İstanbul — 24 Şubat 2015 — NVIDIA, Blizzard Entertainment'ın çok sevilen dijital kart toplama oyununun olduğu Hearthstone®: Heroes of Warcraft™ Pro/Am uluslararası turnuvanın https://esports.geforce.com adresinde açıldığını duyurmaktan gurur duyuyor.

NVIDIA ve VMware Masaüstü Sanallaştırma Uygulamaları için Yeni Zengin Grafik Olanakları Sunuyor

SAN FRANCISCO - 2 Şubat 2015 -Bugün yapılan açıklamaya göre kurumlar, NVIDIA GRID™ vGPU™, NVIDIA ve VMware ile birlikte VMware Horizon 6 ve vSphere® 6 kullanarak zengin grafik uygulamalarına uzaktan erişim olanaklarına sahip olacak.

NVIDIA Tegra X1 Mobil Süper Yongayı Lanse Ediyor

TÜRKİYE, İstanbul— 4 Ocak 2015—NVIDIA bugün, bir teraflopun üzerinde işlem gücüne sahip, olağanüstü grafiklerin ve ileri teknoloji derin öğrenme ve bilgisayar görüşü uygulamalarının kapısını açacak olanakları sunan gelecek nesil Tegra® X1 mobil süper yongayı duyurdu.

NVIDIA, NVIDIA DRIVE Otomotiv Bilgisayarları ile Geleceğin Otomobillerinin Yolunu Açıyor

TÜRKİYE, İstanbul—4 Ocak 2015—NVIDIA bugün, dünyayı çevresini gören ve algılayan geleceğin otomatik pilotlu otomobillerine yaklaştıran bilgisayar görüşü, derin öğrenme ve gelişmiş kokpit görüntüleme olanakları ile donatılmış NVIDIA DRIVE™ otomotiv bilgisayarlarını duyurdu.

NVIDIA Veri Analitiği ve Bilimsel Hesaplama İçin Dünyanın En İyi Hızlandırıcısını Duyurdu

TÜRKİYE, İstanbul—17 Kasım 2014—NVIDIA bugün, NVIDIA® Tesla Hızlandırmalı Hesaplama Platformuna eklediği yeni ürününü duyurdu: makine ile öğrenme, veri analitiği, bilimsel ve yüksek performanslı hesaplama (HPC) gibi geniş çeşitlilikte uygulamalar için tasarlanan dünyanın en yüksek performanslı hızlandırıcısı Tesla® K80 çift GPU'lu hızlandırıcı

ABD Ulusal Laboratuvarlar İçin İki Önemli Süper Bilgisayar Geliştiriyor

TÜRKİYE, İstanbul—14 Kasım 2014—ABD Enerji Departmanı bugün, günümüzdeki en güçlü sistemden en az üç kat daha fazla performans sunarak dünyayı uzun yıllardır var olan exascale hesaplama hedefine yaklaştırması beklenen GPU hızlandırmalı iki süper bilgisayar geliştirmeyi planladığını duyurdu.