PC Oyunları

 
 

 
Need For Speed

Oyun Web Sitesi

Need For Speed

Tür

Aksiyon
Çevrimiçi Çoklu Oyuncu
Yarış

Yayın Tarihi

15-03-2016

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 12

Genel Bakış

Beş Oynama Şeklinin olduğu bu heyecan verici yeni Need for Speed™ oyununda kentsel otomobil kültürünün geceye ait açık dünyasını keşfedin. Çok sayıda örtüşen hikaye yoluyla size özel yolu oluşturun ve en son ikon olmak üzere yolculuğunuz boyunca saygınlık kazanın.

Need for Speed, oyun fanlarının talepleri ve oyunun amacı doğrultusunda özellikler sunuyor – derin kişiselleştirme, gerçek dünya otomobil kültürü içeren otantik bir açık dünya ve oyununuzu yönlendiren bir anlatım.

Ventura Bay kentsel oyun alanınız - şehre tepeden bakan geniş yamaç yollarından her köşesinde polislerin olduğu kentsel alanlara, diğerleri uykudayken şehir canlanıyor. Günümüzün otomobil kültürünün kahramanları olan beş gerçek dünya ikonu size ilham verecek, sizi zorlayacak ve test edecek. En son ikon olmak üzere yolculuğunuz boyunca saygınlık kazanın ve takdir toplayın.

Temel Özellikler

  • Yüksek Resim Karesi Hızı: Yalnızca PC'de, yüksek resim karesi hızı ve 4k çözünürlükte Ventura Bay'deki muhteşem gece hayatını yaşayın.
  • Direksiyon ve Çevresel Destek Logitech, Thrustmaster ve Fanatec gibi şirketlerden direksiyon ve çevre birimi için destek ile yolun her ayrıntısını hissedin.
  • Canlı Oyun: Ücretsiz güncellemeler ile Eddie'nin meydan okumasında Ventura Bay'in en yeni yarış otomobillerini geçecek, Ken Block'un Hoonicorn ve Morohoshi-San Diablo'sunu kazanacak, Snapshot Pro ile fotoğraf becerilerinizi geliştirecek ve çok daha fazlasını yapacaksınız.
  • Beş Oynama Şekli: Need for Speed oyunu Beş Oynama Şekli ile dönüyor - Hız, Stil, Modifiye, Ekip Ruhu ve Kanun Dışı. Mükemmel Need for Speed anını oluşturmak için beş oynama şeklini bir araya getirin; çılgın bir hızda ilerleyin, kişiselleştirilmiş sürüşünüz sırasında peşinizde polisler varken bir köşeden dönün.
  • Zengin Kişiselleştirme Olanakları: Kapsamlı görsel ve performans kişiselleştirme ile karakterinizi yansıtan bir otomobil geliştirin. En yeni otantik markalardan ikonik otomobiller, performans ayarları ve düz vites gibi kişiselleştirilmiş sürüş tercihleriniz ile. Sürüşünüzü planlayın ve kendinizi yollara atın.
  • Anlatım: Gerçek dünya ikonlarından iham alan ve örtüşen beş farklı hikaye - Magnus Walker, Ken Block, Nakai-San, Risky Devil ve Morohoshi-San. Her seçiminiz, her saniye, her dakika en son ikon olmak üzere yolculuğunuz boyunca oyun deneyiminizi yönlendirecek.
  • Batı Kıyısı Kentsel Ortam: Bu muhteşem yeni dünya, Need for Speed Rivals oyunundaki yolların yaklaşık iki katı ile zengin bir açık dünya ortamı sunmak üzere Frostbite™ oyun motorumuzun gücünden yararlanıyor.

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm