QUADRO

  • QUADRO GRAFİK KARTLARI
  • QUADRO GPU TEKNOLOJİSİ
  • ENDÜSTRİ UYGULAMALARI
Çoklu GPU Teknolojisi. Beklemeden Yaratın.
Divider

Profesyonel Çoklu GPU Sistem Avantajları:

NVIDIA® Maximus® teknolojisi, NVIDIA Quadro® grafik işlem birimlerinin (GPU'lar) sektörde öncü grafik olanaklarını ve NVIDIA Tesla® GPU'ların yüksek performanslı hesaplama gücünü bir araya getirerek tasarım sürecini tamamen değiştirmiştir. NVIDIA Çoklu GPU Teknolojisi, uygulama performansınızı akıllı bir şekilde ölçeklendirmek ve üretim iş akışınızı büyük ölçüde hızlandırmak için Quadro ve Tesla GPU'ların bir kombinasyonundan yararlanarak bu kapasite üzerinde geliştirilmiştir. Bu Tasarım ve Üretim, Medya ve Eğlence ve Enerji Araştırma gibi sektörlerdeki iş alanlarında önemli fark yaratır.

  • Büyük ölçüde zaman tasarrufu — Bir GPU sistemi hesaplamalarınızın, ışın izleme renderlemelerinizin, diğer hesaplamaya dayalı ve görsel olarak yoğun projelerinizin son derece hızlı bir şekilde işlenmesini sağlayarak piyasaya daha kıza sürede yüksek kaliteli bir ürün sunmanın yarattığı baskıyı azaltmaya yardımcı olur.
  • Çoklu iterasyon — Ürününüzü kaynak ve zaman açısından sınırlı bir ortamda birçok kez yeniden gözden geçirme olanağı daha iyi bir sonuç almanıza olanak sağlayacaktır. Otomobil, animasyonlu film, ya da sismik veri işlemi daha hızlı tamamlamak yeni düzeltmelere olanak verir.

Çoklu GPU sistem, ister geleneksel bir masaüstü iş istasyonu ister NVIDIA GRID™ ile güçlendirilen bir sanallaştırılmış sunucu kullanıyor olun, uygulamada büyük esneklik sunar. Çoklu GPU'lar sundukları performans artışları ile çeşitli profesyonel uygulamalarda iş akışınızı optimize etmenize yardımcı olur:

  • Turbine model çalıştıran ANSYS 17.0'da 3.3 kat*
  • Rolls-Royce model çalıştıran ABAQUS 2016'da 5 kat*

* CPU'ya göre.

Geleneksel Çoklu GPU İş İstasyonu x Çoklu GPU İş İstasyonu, Çoklu GPU ile Cubix genişletici ve sanallaştırılmış (VCA) çözüm.

Çoklu GPU içeren bir sistem performans artışından fazlasını sunar. Uygulamalarınızı tüm özellikleri ve efektleri etkinleştirerek çalıştırma serbestliği sunar. Bu, modellerinizin ve sahnelerinizin tam gerçekçiliği için gerçek zamanlı ışın izleme ve genel aydınlatma içerir.

 

ÇOKLU GPU SISTEM ARAÇLARI

Çoklu GPU yükleme videosu (bu örnek bir Quadro + Tesla Çoklu GPU konfigürasyonudur)

Çoklu GPU yükleme videosu (bu örnek bir Quadro + Tesla Çoklu GPU konfigürasyonudur). (03:10)

 
 
 
 
 
Quadro Profesyonel
Görüntüleme Ürünleri

NVIDIA Fiziksel Tabanlı
Renderleme Teknolojisi

Quadro Masaüstü Grafik Kartları
Quadro Mobil Grafik Kartları
Çoklu GPU Teknolojisi
Ekran ve Masaüstü Yönetimi

Endüstri Uygulamaları

Tasarım ve Üretim
Medya ve Eğlence
Bilim ve Tıbbi Görüntüleme
Enerji Araştırma

Kaynaklar

Ürün Literatürü
NVIDIA Haber Bülteni
Quadro Başarı Öyküleri
İletişim

Nereden Alacaksınız

Nereden Quadro Alacaksınız
Masaüstü İş İstasyonları için Quadro
Mobil İş İstasyonları için Quadro
Hepsi Bir Arada İş
İstasyonları için Quadro

Bize Çevrimiçi Ulaşın

NVIDIA Blog NVIDIA Blogu
Facebook Facebook
YouTube YouTube