PC Oyunları

 
 

 
Mirror’s Edge™ Catalyst

Oyun Web Sitesi

Mirror’s Edge™ Catalyst

Tür

Aksiyon
Macera

Yayın Tarihi

24-05-2016

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 16

Genel Bakış

Mirror’s Edge Catalyst akıcı, birinci şahıs aksiyon ile aksiyon-macera çıtasını yükseltiyor ve oyuncuları Glass şehrinde özgürlük için mücadele eden Faith'in hikayesinin içine alıyor.

Glass şehrinde özgürlük mücadelesi veren cesur koşucu Faith'i izleyin. Dışarıdan şık, yüksek teknoloji bir şehir olarak görünen bu şehirde gizli korkunç bir sır var. Güzel bir şekilde ışıklandırılmış yüksek çatılardan aşağıdaki karanlık ve çakıllı tünellere her köşeyi keşfedin. Şehir çok büyük, serbestçe dolaşılabilir ve Faith şehrin tam da göbeğinde. Birinci şahıs bakış açısından, onun akıcı hareketleri ve gelişmiş mücadele becerilerini şehrin mekanları ile birleştirerek çevreye hakim olun ve komployu ortaya çıkarın. Mirror’s Edge, aksiyon-macera oyunlarında çıtayı yükselten yeni nesil bir oyundur.

TEMEL ÖZELLİKLER

Birinci Şahıs Aksiyon – Düşmanlarınıza yaklaşın. Hareket özgürlüğünüzü ve dövüş sporları becerilerinizi çevreniz ile uyumlu bir şekilde kullanarak daha önce görmediğiniz akıcı birinci şahıs aksiyon deneyimini yaşayın.

Glass Şehrini Keşfedin — Bu güzel, yüksek teknoloji şehirde kendi hızınızda dolaşın ve farklı bölgelerinin kilidini açın. Serbestçe koşun ve yüksek cam gökdelenlerden gizli yer altı tünellere her köşeyi keşfedin.

Faith'in Yükselişine Tanık Olun – Totaliter bir toplumda kimsesiz büyüyen Faith, dışarıdaki Koşucular adlı bir gruba sığınmıştır. Hikayesi hakkında bilgi edinin ve zulme karşı koyarak Glass Şehrini sonsuza dek değiştirebilecek bir aracıya dönüştüğü bu yolculukta ona eşlik edin.

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm