PC Oyunları

 
 

 
Max Payne 3

Yayıncı

Rockstar Games

Oyun Web Sitesi

Max Payne 3

Tür

Aksiyon

Yayın Tarihi

01-06-2012

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

USK 18

Desteklenen Teknolojiler


Açıklama

Max Payne 3, 2001 yılındaki ilk sürümünden bu yana devamı en uzun süre beklenen oyun oldu. Muhteşem bir tek oyuncu dövüşü, çok oyuncu özelliği, DirectX 11 efektler, mozaik ve 3D Vision desteği sunan Max Payne 3 yılın en iyi PC oyunlarından biri olacak şekilde tasarlanmış.

2001 yılında piyasaya sürülen Max Payne, çığır açan grafikleri ve The Matrix'in yavaşlatılmış ateş etme aksiyonunu video oyun formatında başarıyla tekrarlayan kontrol edilebilir 'bullet time' mekaniği sayesinde PC oyuncuları arasında anında bir hit oldu. Max Payne 2: Fall of Max Payne formülü iki yıl sonra rafine etti, ancak eğlence geliştiricisi Remedy Entertainment maalesef Alan Wake'e geçerek serileri askıda bıraktı.

Neyse ki Rockstar Games, Max Payne 3'i Rockstar Vancouver'da geliştirmeye başlayarak lisansı kurtardı. Oyuna adını veren Max, Max Payne 2'nin etkinliklerinden yaklaşık 8 yıl sonra yeniden toparlanarak, New York'u ve New York Polis Departmanı'nı terk eder ve kendisini Brezilya - São Paulo'da zengin bir aileyi korurken bulur. Max’ın şansına işler hızla kötü gider ve böylece yeni bir intikam, kurtarma ve fidye öyküsü başlar.

Max Payne 1 ve 2 birer teknoloji gösterisiydi; ve Max Payne 3 bu geleneği endüstri lideri fizik, gelişmiş tahribat, inanılmaz animasyon ve bir dizi diğer hoşluklarla sürdürmek üzere kurgulanmış. Bunlar arasında, DirectX 11-güçlü görsel efektler ve karakterler ve ortamda görülen ayrıntı seviyesini muazzam oranda artıran mozaik başta geliyor. Ayrıca gelişmiş Ambient Occlusion (Ortam Aydınlatma) da daha zengin, daha gerçekçi gölgelendirme sağlıyor.

Söylendiği gibi Max Payne 3, ortamda hareket eden karakterleri gerçekçi şekilde gören, engellerin üzerinden atlayan, merdivenlerden doğru şekilde inen ve silahlar patladığında fırlayan sahne öğelerini yana süpüren inanılmaz bir animasyon sistemine sahip. Max'da bu sistem, tüm üçüncü şahıs nişancı türünde devrim yaratabilecek, gerçekten yenilikçi bir kontrol sistemi ile yönetiliyor; bu sistemi aksiyon halinde görmek için dudak uçuklatan şu teknoloji videosunu izleyin.

Devrim niteliğinde mekanik, çok oyuncu özelliği, gelişmiş oyun oynama deneyimi, çok uzun bir tek oyuncu savaşı, savaş puanı saldırı modu ve birinci sınıf teknoloji sunan Max Payne 3, dokuz yıllık beklemeye fazlasıyla değiyor.

Sistem Gereksinimleri

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3
İşlemci Intel Dual Core 2.4 GHZ – i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ – FX8150 8 Core x 3.6 GHZ
RAM 2 GB – 16 GB
Video Kartı GeForce 8600 GT 512MB VRAM – GeForce GTX 680 2GB VRAM
HDD Alanı 35 GB
Ses Kartı %100 Direct X 9.0 uyumlu – Dolby Digital Live destekli Direct X 9.0 uyumlu
DVD Sürücü

Ekran Görüntüleri

 

PC'niz Hazır mı?

 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Metro: Last Light
L.A. Noire
Battlefield 3