PC Oyunları

 
 

 
Mass Effect: Andromeda

Tür

Aksiyon
Çevrimiçi Çoklu Oyuncu
Rol Üstlenme (RPG)

Yayın Tarihi

23-03-2017

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 16

Genel Bakış

Mass Effect: Andromeda sizi Samanyolu'ndan çok öteye, Andromeda galaksisine götürüyor. Orada, BİZİM uzaylı olduğumuz düşman topraklarda yeni bir yurt edinmek için vereceğimiz savaşa öncülük edeceksiniz.

Son derece ayrıntılı ilerleme ve özelleştirme sistemlerine sahip, ordu eğitimi almış kaşiflerden oluşan bir grubun lideri Pathfinder rolünü üstleneceksiniz. Oyun içerisinde vereceğiniz kararlar ile Andromeda Galaksisinin kaderini belirleyecek ve insanlığın hikayesinde yeni bir sayfa açacaksınız.

Andromeda Galaksisinin gizemlerini ortaya çıkarırken ve insanlığın tüm umudu size bağlıyken, kendinize şu soruyu sorun... Ne kadar ileri gidebilirsiniz?

Temel Özellikler

Mass Effect Evreni: Çaresizce Yeni Yurdumuzu ararken Andromeda'daki ilk insanlara öncülük edin. Mass Effect'in bu yeni bölümünde, gizem ve galaktik çatışmalarla dolu epik bir uzay macerasına kapılmış yepyeni ve ilginç karakterlerle tanışıp maceranıza katılmalarını sağlayın.

Hayatta Kalmak için Savaş: Pathfinder ekibinizle birlikte korkunç düşmanlar ve yaratıklarla çarpışın. Yok edilebilir ortamlar, daha fazla dikey hareket için güçlendirilmiş sıçrama olanağı ve tamamen yenilenen silahlar ve Biyotik güçler, çarpışmaları hiç olmadığı kadar sürükleyici kılıyor.

Kahramanını Oluştur: İnanılmaz silahlar, güçler ve teknolojilerle donatılmış güçlü bir kahraman oluşturun. Çok daha esnek bir yetenek ve silah geliştirme ağacı ile, yeni ve güçlü uzaylı düşmanlara karşı sizi durdurulamaz kılacak oyun tarzınızı yansıtın.

Yeni bir Galaksi Keşfet: Yeni ve tehlikeli bir galakside kendi yolunuzu çizin. İnsanlığın yeni yurdunu ararken zengin ve yabancı dünyaları keşfedin ve Andromeda galaksisinin gizemlerini çözün.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7 ve üzeri
İşlemci Intel i5 3570
Bellek 8 GB RAM
Grafik Kartı GeForce GTX 660

Ekran Görüntüleri

screenshot1.jpg screenshot1.jpg screenshot1.jpg screenshot1.jpg
 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm