PC Oyunları

 
 

 
Mass Effect 3

Yayıncı

Electronic Arts

Oyun Web Sitesi

Mass Effect 3

Tür

Aksiyon
Rol Üstlenme (RPG)

Yayın Tarihi

09-03-2012

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 18

Desteklenen Teknolojiler


Açıklama

2007 yılında, çok popüler ancak aynı zamanda çok geleneksel rol yapma oyunlarıyla tanınan bir Kanada şirketi olan BioWare, türünü yeniden tanımlayan ve artık kitaplar, grafik romanlar, ticari ürünler, eşsiz yan ürünler ve yapım aşamasındaki bir filmi de kapsayan devasa bir ayrıcalığı yeniden canlandıran gerçek zamanlı üçüncü şahıs aksiyon rol yapma oyunu Mass Effect'i piyasaya sürdü. BioWare oyunun 2010 sürümünü anons ettiğinde oyunculara bu güne kadarki tüm kararlarını içeren Mass Effect oyun kayıtlarını, benzersiz bir özel öykü oluşturmak üzere yeni sürüme aktarma olanağı sundu; oyunun popülaritesi tavan yaptı. Bu yıl, Shepard'ın öyküsüne son verecek olan üçüncü Mass Effect piyasaya sürülecek.

Tüm seriler boyunca verdiğiniz her kararı dikkate alarak isteklerinize göre kişiselleştirilen bu sonlandırma, Dünyayı Reaper tehdidinden korumak için zamana karşı yarışınıza yardımcı veya köstek olarak ve ilk oyundan itibaren karakterleri ve oyunları geri getirerek destansı olacağa benziyor. Shepard galaksiyi kurtarmak için müttefikleri ve düşmanları çağırmak zorunda ve siz, size çevrimiçi yardım etmesi için dört oyunculu bir oyuna ilk kez çağırabiliyorsunuz. Bu çok oyunculu mod, tek oyuncu savaşın sonucunu etkileyebilecek eşsiz karakter sınıflarına sahip.

İyileştirilen grafikleri, daha fazla sayıda oyun öğesi ve her zamankinden daha büyük senaryosu ile Mass Effect 3 Yılın Oyunu adayı olmaya şimdiden hazır. Dahası, PC versiyonu oyuncuları aksiyonların içine her zamankinden daha çok çekmek için NVIDIA’nın 3D Vision stereoskopik rendering teknolojisini kullanacak.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim SistemiWindows XP Service Pack 3, Windows Vista Service Pack 1, Windows 7
CPUprocesseur Intel Core 2 Duo à 1,8 GHz ou processeur équivalent
RAM1 Go sous Windows XP, 2 Go sous Windows Vista/Windows 7
Video256 MB* (Pixel Shader 3.0 desteğiyle)
Sabit Sürücü15 Go d'espace libre
Disk Sürücüsü1x hız
Ses DirectX 9.0c uyumlu
DirectXDirectX 9.0c Ağustos 2009 (dahildir)

*Desteklenen yonga setleri: NVIDIA 7900 veya üzeri; ATI X1800 veya üzeri. NVIDIA GeForce 9300, 8500, 8400 ve 8300'ün, AMD/ATI Radeon HD3200, HD3300 ve HD4350 gibi minimum sistem gereksinimlerinin altında olduğunu lütfen not edin. Video ve ses kartı sürücülerinizin güncellenmesini gerektirebilir.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim SistemiWindows XP Service Pack 3, Windows Vista Service Pack 1, Windows 7
CPU2.4 GHz Intel Core 2 Duo veya eşdeğeri
RAMXP için 2GB ve Vista/Win 7 için 4GB RAM
Disk Sürücüsü1x hız
Sabit Sürücü15 GB serbest alan
VideoNVIDIA GeForce 9800 GT / GeForce GTX 550 Ti veya üzeri
Ses DirectX 9.0c uyumlu

Ekran Görüntüleri

 

PC'niz Hazır mı?

 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Max Payne 3
L.A. Noire
Lord of the Rings: War in the North