PC Oyunları

 
 

 
Mad Max

Oyun Web Sitesi

Mad Max

Tür

Aksiyon

Yayın Tarihi

01-09-2015

PEGI 18

Desteklenen Teknolojiler

Genel Bakış

Mad Max oyunu, Max'ın arabasının hayatta kalmak için en önemli varlığı olduğu kıyamet sonrası bir ortamda geçen bir açık dünya oyunudur. Oyuncular, Wasteland'e hakim olmak için savaşan vahşi gruplara karşı tehlikeli kara ve fizik tabanlı araçlarla mücadele ederek hayatta kalmak zorunda olan yalnız savaşçı Mad Max olarak oynayacak. Max, ikonik Interceptor aracının çalınmasının ardından yetenekli fakat tuhaf teknisyen Chumbucket ile işbirliği yaparak hayatta kalmasına yardımcı olacak ve Chumbucket'ın “Magnum Opus” adını verdiği aracı geliştirecektir.

  • Mad Max Olun – Yakın dövüş mücadelesi, topçu ateşi ve taktiksel teknikleri bir araya getirerek Max'ın ekipman ve silahlarını oluşturarak ikonik kıyamet sonrası savaşçı olarak oynayın. Max efsanesini yaratın ve daha da ölümcül olmak için becerilerini ve yeteneklerini yükseltin. Oyuncular, “Magnum Opus” araçlarını geliştirme hedefleri için çalışırken ittifaklar kurmalıdır.
  • Sarmalayan Vahşi Arazi – Tehlikeli araziler, çetin hava koşulları ve ölümcül haydutlara karşı mücadele verirken bu çakıllı dinamik dünyayı keşfedin.
  • Açık Dünya Arazisinde Hayatta Kalın – Hayatta kalmak kolay değil. Oyuncular, keşif dolu dinamik açık dünyada yan görevler ve araştırmalar yürüterek ölümcül gruplar ile çarpışır.
  • Yoğun Araçlı Mücadele – Güçlü silahlar ile düşman araçlarını yok ettiğiniz dinamik bir araçlar arası mücadeleye katılın. Araba ile mücadele tamamen fizik tabanlı olup hiçbir çarpışma aynı değildir.
  • Hayatta Kalmanızı Sağlayacak Makineyi Geliştirin – Oyuncular, bir gün daha hayatta kalabilmek için farklı araba şasileri ve monte edilmiş silah, zırh ve motorların olduğu yükseltme seçenekleri arasından seçim yaparak en son mücadele araçları Magnum Opus'u tasarlıyor, kişiselleştiriyor ve yükseltiyor.
 

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi 64 bit: Vista, Win 7, Win 8, Win 10
İşlemci Intel Core i5-650, 3.2 GHz veya AMD Phenom II X4 965, 3.4 Ghz
Bellek 6 GB RAM
Grafikler GeForce GTX 660ti (2 GB Bellek veya üzeri) veya Radeon HD 7870 (2 GB Bellek veya üzeri)
DirectX Sürüm 11
Sabit Sürücü 32 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi 64 bit: Vista, Win 7, Win 8, Win 10
İşlemci Intel Core i7-3770, 3.4 GHz veya AMD FX-8350, 4.0 GHz
Bellek 8 GB RAM
Grafikler GeForce GTX 760 (3 GB Bellek veya üzeri) veya Radeon HD 7970 (3 GB Bellek veya üzeri)
DirectX Sürüm 11
Sabit Sürücü 32 GB kullanılabilir alan

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm