PC Oyunları

 
 

 
Lord of the Rings: War in the North

Yayıncı

Warner Bros.

Oyun Web Sitesi

Lord of the Rings: War in the North

Tür

Rol Üstlenme (RPG)

Yayın Tarihi

25-11-2011

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

PEGI 18

Desteklenen Teknolojiler

<

Açıklama

Yepyeni bir Lord of the Rings çevrimiçi aksiyon-RPG'sini üç oyunculu bir co-op'ta ve stereoskopik NVIDIA 3D Vision'da deneyimleyin.

Bir aksiyon rol yapma oyunu olan The Lord of the Rings: War in the North, Lord of the Rings tutkunlarına, seçtikleri kahramanı uygun şekilde biçimlendirirken, film ve romanlardan bilinen yerlerle yollarını kesme, saldırma ve sihirli silahlarla bombalama şansı tanıyor.

Yetişkinler için tasarlanmış War in the North, sadece aksiyona odaklanmaktan ziyade öykünün karmaşasından ve ortam bilgilerinden hoşlanan kitleye hitap ederek, ünlü filmlerin ayak izlerini takip eden ilk Lord of the Rings oyunu.

Belirtilen filmlerle aynı anda yer alan War in the North'ta bir insan Ranger, bir Elf ve bir Rivendell muhafızı Dwarf ile Eriador'un özgür insanları ve güçlü bir düşman olan Rhovanion bulunuyor. Tek oyuncu oyunda size iki A.I. yol arkadaşı eşlik ediyor, ancak tüm oyunu, çevrimiçi olarak iki arkadaşınızla işbirliği içinde oynayabiliyor, düşmanları yararak ilerleyebiliyor ve seçtiğiniz karakterle ilerlemek için temelde yağmalama sonucunda elde ettiğiniz savaş ganimetlerini paylaşabiliyorsunuz.

Dahası tüm oyunu, trollerle ve diğer Orta Dünya iblisleriyle savaşlar sırasında ekranda beliren öğeler nedeniyle oyuna daha da fazla içine çekme özelliği ve aksiyon katan stereoskopik NVIDIA 3D Vision'da oynayabiliyorsunuz.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows Vista/XP/7
İşlemci Intel Core2 Duo 2.4GHz veya AMD 64 X2 4400
Bellek 2 GB Ram / 10 GB serbest sabit sürücü alanı
Video Kartı 2006 veya üzeri GeForce 8600 veya Radeon HD 2600

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

The Secret World
Diablo III
Mass Effect 3