PC Oyunları

 
 

 

Oyun Web Sitesi

LawBreakers

Tür

Atış Oyunları (FPS)
Çevrimiçi Çoklu Oyuncu

Tek Oyuncu

Evet

Çoklu Oyuncu

Evet

Genel Bakış

Fizik kurallarının dahi geçerliliğini yitirerek yoğun bir yerçekimine dayalı mücadele ve kanlı bir arenanın oluştuğu bu heyecan verici yeni birinci şahıs atış oyununu geliştirmeye ve iyileştirmeye yardımcı olacağınız LawBreker Erken Erişim programında yerçekimine karşı koyun.

Bu Steam Erken Erişim oyununda Boss Key Productions ekibine katılarak yeniden inşa edilmiş bir Amerikan arazisinde dikey rol tabanlı mücadele yapacak yabani bir grubu yönetmek üzere anti-kahramanlara karşı üstünlük kurun.

  • Erken Erişim: Steam Erken Erişim programında fikirlerinizi ve yorumlarınızı paylaşarak Boss Key Productions firmasındaki deneyimli ekibe rekabete dayalı atış oyunu için yardımcı olun. Erken Erişimi test edenler, geliştirme ekibiyle canlı sohbetten düzenli içerik güncelleştirmeleri, gri kutu haritaları ve daha fazlası ile geliştirme sürecinin bir parçası olacak.
  • Katiller Ekibi: Elektrikli sandalyeden kurtulan bir katil olan Cronos'tan adalet için savaşan paramparça bir geçmişe sahip bir federal ajan olan Axel'e kadar bir dizi farklı anti-kahramanın becerilerini geliştirip benzersiz bir dikey şiddet içinde mest olun. Bu simtrik roller “Kanun” için asil bir amaçla veya “Saldırgan” olarak kan dökmek için öldürürken en usta oyuncu ve ekibin yükseleceği arenada her tercihi tatmin edecektir.
  • Her Bir Açıdan Tehditler: Rekabete dayalı FPS türünün bir tık üzerindeki içgüdüsel oyun deneyimini yaşayın. Değişken yerçekimi efektleri, benzersiz rol tabanlı hareket sistemleri ve yerçekimi idaresindeki kabiliyetler mücadeleyi gerçek anlamda üç boyutlu yapıyor. Yerçekimi üzerinde gezinen bir katil olun ve düşmanlarınızı sustalı bıçaklar, tersine kör atışlar, zaman genişlemesi, sırt roketleri ve çok daha fazlasıyla imha edin.
  • Önemli Modlar: Rekabete dayalı atış oyun türünü tüm yeni seviyelere çıkarmak üzere yoğun oyun modlarında ölümüne savaşın. LawBreakers oyunundaki yerçekimi etkili kaos, çoklu oyuncu modların yenilikçi tarzı ile bir araya geldiğinde gerçekten benzersiz ve coşkulu bir deneyim sunuyor.
  • Yeni Bir Hayali Dünya: “Parçalanma” olarak bilinen, yeryüzünü ve hatta yerçekimini sonsuza dek değiştiren küresel bir sismik olaydan yıllar sonra gelecekteki Amerika'yı keşfedin. Santa Monica'nın köpüren okyanusları, yerçekimi tarafından tahrip edilmiş Büyük Kanyon ve artık tanınmaz hale gelmiş Rushmore Dağı dahil olmak üzere çeşitli ikonik konumlarda Kanun ve Saldırganlar arasında geçen çatışmaya dalın.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7+
İşlemci Intel Core 2 Duo
Bellek 6 GB RAM
Grafikler GeForce GTX 660

Ekran Görüntüleri

 
 
 

Diğer Popüler PC Oyunları

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm